Dūžta viltys apginti Ispanijos futbolo čempionės titulą – „Barcelona“ vėl krito išvykoje

„Barcelona“ viltys apginti Ispanijos futbolo čempionės titulą – žlunga. Pepo Guardolios auklėtiniai šeštadienį patyrė netikėtą pralaimėjimą – 2:3 nusileido Pamplonos „Osasuna“ ekipai.
Visą mačą žaidęs Lionelis Messi neišgelbėjo „Barcelona“ nuo pralaimėjimo.
Visą mačą žaidęs Lionelis Messi neišgelbėjo „Barcelona“ nuo pralaimėjimo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po netikėtos nesėkmės „Barcelona“ (48 tšk.) nesumažino atsilikimo nuo lyderio Madrido „Real“ (55 tšk.). Amžinus priešus ir toliau skiria 7 taškai, bet „Real“ dar turi vieną mačą atsargoje – sekmadienio rungtynes namuose su „Levante“.

„Barcelona“ viltis apginti čempionės titulą žlugdo tragiški rezultatai išvykose. Iš 11-os mačų ne „Camp Nou“ stadione „Barcelona“ šį sezoną Ispanijoje laimėjo vos 4-is.

Galvodamas kitą savaitę laukiančią Čempionų lygos dvikovą su Leverkuseno „Bayer“ (Vokietija) P.Guardiola leido pailsėti daugumai pagrindinės sudėties saugų – Andresas Iniesta ir Xavi visai nežaidė, o rečiau rungtyniaujantiems futbolininkams pergalės iškovoti nepavyko.

„Barcelona“ atsiliko jau 5 minutę, kai pasižymėjo Dejanas Lekičius. 22 minutę tas pats D.Lekičius įmušė dar vieną įvartį, o svečių situacija tapo dar sunkesnė.

Barselonos futbolininkai rezultatą sušvelnino tik antrajame kėlinyje, kai kamuolį į vartus nukreipė Alexis Sanchezas, tačiau netrukus „Osasuna“ smeigė dar vieną vinį – pasižymėjo Raulis Garcia.

„Barcelona“ puolė švelninti deficitą, tačiau jų pastangos atsipirko tik dar vienu įvarčiu, įmuštu Cristiano Herrero Tello, tačiau nuo pralaimėjimo neišgelbėjusio.

Švieslentė

„Osasuna“ 3 2 „Barcelona“
5' [1 – 0] Dejanas Lekičius
22' [2 – 0] Dejanas Lekičius
56' [3 – 1] Raulis Garcia
51' [2 – 1] Alexis Sanchezas
73' [3 – 2] Cristianas Herrera Tello
„Racing Santander” 0 0 Madrido „Atletico”