Dvejopos nuotaikos Katalonijoje: „Barcelona“ laimėjo, bet traumą patyrė L.Messi

„Barcelona“ ekipai pergalė prieš „Sevilla“ 4:2 (2:0) buvo paženklinta karčiu prieskoniu, mat traumą patyrė Lionelis Messi.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 2-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Philippe'as Coutinho, kuris po L.Messi perdavimo pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kamputį.

12-ąją minutę jau pasižymėjo ir pats L.Messi, kuris pabėgo į greitą ataką ir nuginklavo vartininką smūgiu į apatinį vartų kampą.

Vis tik 16-ąją minutę L.Messi nesėkmingai nusileido ant žemės ir patyrė rankos traumą. Argentinietis nebegalėjo tęsti rungtynių ir buvo pakeistas.

Tai nesutrukdė „Barcelona“ ekipai mušti ir trečiojo įvarčio – 63-ąją minutę Luisas Suarezas realizavo 11 metrų baudinį.

Rezultatą 79-ąją minutę sušvelnino Pablo Sarabia.

Per paskutines minutes pasižymėjo abi komandos: iš pradžių ketvirtąjį Katalonijos ekipos įvartį pelnė Ivanas Rakitičius, o dviejų įvarčių skirtumą atstatė Luisas Murielis.

Po pergalės „Barca“ su 18 taškų pakilo į pirmąją „La Liga“ lentelės vietą, „Sevilla“ turi 16 taškų ir rikiuojasi trečioje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Villarreal“ ekipa.

Madrido ekipą į priekį išvedė Filipe Luisas, pelnęs įvartį 51-ąją minutę, tačiau rezultatą 65-ąją minutę išlygino Mario Gasparas.

„Atletico“ savo sąskaitoje turi 16 taškų ir rikiuojasi ketvirta. „Villarreal“ su 9 taškais yra 16-oje turnyro lentelės vietoje.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai