Dviejų lietuvių atstovaujamas „Ventspils“ klubas Latvijos futbolo lygoje susigrąžino antrąją poziciją

Vienuoliktą pergalę penkioliktame Latvijos futbolo čempionato ture iškovojo ir antrąją vietą susigrąžino Roberto Freidgeimo ir Simono Pauliaus atstovaujamas Ventspilio „Ventspils“ (35 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (1:0) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius „Metta/LU“ (8 tšk.) futbolininkus.
Simonas Paulius
Simonas Paulius / FK „Ventspils“ nuotr.

Nuo mačo pradžios žaidęs S.Paulius buvo įspėtas (40 min.), o 71-ą minutę vietą aikštėje užleido Vladislavui Kozlovui.

R.Freidgeimas rungtyniavo nuo 81-os minutės, aikštėje pakeitęs Olegą Timofojevą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Igoris Tarasovas (39 min.) bei Vadimas Jančiukas (69 min.).

Čempionate pirmauja vartininko Pauliaus Grybausko Rygos „Skonto“ (35 tšk.) komanda, trečiąją vietą užima Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugavos“ (37 tšk.) vienuolikė, o „Jelgava“ (7 taškai) ekipa su Mindaugu Grigaravičiumi – autsaiderės pozicijoje.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 11 įvarčių – Valerijus Šabala (Rygos „Skonto“).