Dviguba A.Novikovo šventė Turkijoje – įvartis ir užtikrinta pergalė

„Erzurumspor“ ekipa, kurios garbę stipriausioje Turkijos futbolo lygoje gina lietuvis Arvydas Novikovas, šeštadienį svečiuose 3:1 (2:0) susitvarkė su „Kayserispor“ futbolininkais.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / „Twitter“ nuotr.

„Erzurumspor“ varžovus nepasiruošusius užklupo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.

Iš pradžių 42 min. svečių įvarčių sąskaitą atidarė Muhammedas Rashadas, o trečią pridėtą pirmojo kėlinio minutę rezultatą padvigubino ne kas kitas, o Arvydas Novikovas.

Kontratakoje į baudos aikštelę įkirtęs saugas iš Lietuvos sulaukė savalaikio perdavimo iš komandos draugo ir tiksliu smūgiu maždaug nuo 11 metrų žymės nuginklavo varžovų vartų sargą.

Šeimininkų viltys pakovoti dėl taško atgijo 82 min., kuomet baudinį realizavo Pedro Henrique. Visgi tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms 90+4 min. „Erzurumspor“ pergalę įtvirtino Ibrahimas Sissoko.

Per pirmuosius tris Turkijos futbolo pirmenybių turus „Erzurumspor“ įsirašė šešis taškus ir šiuo metu užima ketvirtą vietą.