Dvikovų maratoną Anglijoje „Manchester United“ pradėjo pergale Birmingame

Trijų dvikovų per penkerias dienas maratoną Anglijos „Premier“ lygoje atlaikyti turėsiantys „Manchester United“ futbolininkai startavo pergale Birmingame, kur vietos „Aston Villa“ vienuolikę nugalėjo rezultatu 3:1.
Edinsonas Cavani
Edinsonas Cavani / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai rungtynės pradėjo solidžiau – 24-ąją minutę Bertrandas Traore puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nepaliko jokių šansų Deanui Hendersonui.

„Raudonieji velniai“ kontrolę į savo rankas perėmė jau po pertraukos, kuomet pelnė du greitus įvarčius.

Bruno Fernandesas 52-ąją minutę atliko savo darbą nuo 11 metrų žymės – prieš Paulį Pogba baudos aikštelėje prasižengė Douglasas Luizas.

Jau po kelių minučių (56 min.) puikiai sudirbo Aarono Wan-Bissakos ir Masono Greenwoodo duetas – būtent pastarasis svečius išvedė į priekį.

Savo įvartį sumedžiojo ir po keitimo aikštėje pasirodęs Edinsonas Cavani, padėjęs tašką šiame mače 87-ąją minutę. Urugvajiečiui rezultatyvų perdavimą atliko Marcusas Rashfordas.

Rungtynių pabaigoje vaidyba baudos aikštelėje nemaloniai atsirūgo „Aston Villa“ puolimo lyderiui Ollie Watkinsui, kuriam buvo parodyta antroji geltona kortelė.

„Man Utd“ pergalė reiškia, kad to paties miesto komanda „Manchester City“ dar negali pradėti čempiono titulo šventimo – Ole Gunnaro Solskajerio kariauna vis dar turi teorinių šansų pateikti milžinišką sensaciją.

Antradienį jų laukia mūšis su „Leicester City“, ketvirtadienį – su „Liverpool“.