TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

E.Eimontas: „Kosmetiškai pakeisti įstatus reikš tą patį kaip skylę sienoje paslėpti pakabinant paveikslą“

Edvinas Eimontas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Edvinas Eimontas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakare UEFA ir FIFA atstovus priėmęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edvinas Eimontas dar prieš susitikimą visuomenei išdėstė savo nuomonę apie pokyčius, be kurių jis neįsivaizduoja šios sporto šakos tolesnio vystymo.

„Šiandien atvyko UEFA ir FIFA atstovai – kalbėsime apie pokyčių strategiją ir įstatus. Esu įsitikinęs, kad esminis proveržis įvyktų tuomet, jeigu futbolas taptų ne mažos asmenų grupės, bet visos Lietuvos futbolo bendruomenės.

Kas turi keistis, kad taip atsitiktų? Vykdomasis komitetas turėtų būti išplėstas, įtraukiant klubų, žaidėjų atstovus ir nepriklausomus visuomenei žinomus asmenis. Tuo tarpu aukščiausiame LFF organe – Konferencijoje – galimybę balsuoti turi turėti Lietuvos profesionalaus ir mėgėjiško futbolo klubai, t. y. iš viso turi būti ne 80, o kad ir 200 balsuotojų“, – socialiniame tinkle savo nuomonę dėstė LFF vadovas.

Anot jo, dabar galiojančių įstatų ribose yra pasiektas maksimumas.

„Pradžiai, šie du pakeitimai iš esmės atvers galimybes Lietuvos futbolui augti. Kas pasikeis? Pirma, įstatus, biudžetą, veiklos programą ir kitus svarbius klausimus, formuojančius futbolo ateitį, spręs visos futbolo bendruomenės atstovai. Antra, svarbiausi sprendimai, vykdant LFF veiklą, Vykdomajame komitete bus priimami didesniame futbolo atstovų rate – didės skaidrumas, objektyvumas ir t. t. Tuo tarpu užtrenkus duris visai futbolo bendruomenei, t. y. nekeičiant dabartinio Vykdomojo komiteto ir Konferencijos narių skaičiaus, jokių reformų nebus, kosmetiškai pakeisti įstatus reikš tą patį kaip skylę sienoje paslėpti pakabinant paveikslą“, – teigė E.Eimontas.

Kosmetiškai pakeisti įstatus reikš tą patį kaip skylę sienoje paslėpti pakabinant paveikslą.

Anot LFF prezidento, šalies futbolas dabar išgyvena kritinį momentą.

„Futbolui Lietuvoje dabar kritinis metas, reikia daug dirbti, tuo tarpu vidiniai nesutarimai visuomet turi dvi puses. Ne kartą akcentavau, kad prezidento kėdės nesilaikau: žadėjau pokyčius, dėl jų su komanda ir plušome 1,5 metų. Kai nauji įstatai bus pateikti balsavimui, o jais bus atveriamos Vykdomojo komiteto ir Konferencijos durys, savo pažadą futbolo bendruomenei būsiu ištesėjęs“, – užbaigė E.Eimontas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką