2022 09 17 /19:02

E.Haalandas pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją, „Newcastle“ vėl kluptelėjo

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje įsirašė „Manchester City“ klubas, išvykoje 3:0 nugalėjęs „Wolves“ vienuolikę.
„Manchester City“ švenčia Jacko Grealisho įvartį
„Manchester City“ švenčia Jacko Grealisho įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jackas Grealishas įvarčiu pasižymėjo jau 55-ą sekundę, o Erlingas Haalandas skirtumą padidino 16-ąją minutę.

Norvegas įmušė jau šeštose rungtynėse iš eilės, įskaitant UEFA Čempionų lygą, o iš viso per šią atkarpą pasižymėjo 11 įvarčių.

Be to, jis tapo pirmuoju žaidėju „Premier“ lygos istorijoje, sugebėjusiu pasižymėti pirmose keturiose išvykos rungtynėse.

Čempionų titulą ginančių „miestiečių“ reikalai dar pagerėjo, kai 33-ią minutę iš aikštės buvo išvarytas „vilkų“ gynėjas Nathanas Collinsas.

Philas Fodenas buvo trečiojo „Manchester City“ įvarčio, pelnyto 69-ąją minutę autorius, o Kevinas De Bruyne šiame mače atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Wolves“ žaidė be komandą neseniai papildžiusio Diego Costos.

Tai penktoji iš eilės „City“ pergalė tarpusavio mačuose.

Kitose rungtynėse „Newcastle United“ nepajėgė namuose įveikti „AFC Bournemouth“. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai netgi buvo išsiveržę į priekį, kai Philipas Billingas 62-ą minutę vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Vis dėlto vos po 5 minučių į žaidimą įsikišo VAR, pastebėjęs žaidimą ranka „AFC Bournemouth“ baudos aikštelėje.

Alexanderis Isakas realizavo baudinį ir „Newcastle United“ išlygino rezultatą. Šiai ekipai tai jau penktosios lygiosios per 7 turus.

Standings provided by SofaScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius