E.Haalandas vėl mušė įvartį, bet pergalės „miestiečiams“ neatnešė

Anglijos „Premier“ lygoje taškus išbarstė čempionų titulą ginantis „Manchester City“ – „miestiečiai“ išvykoje sužaidė 1:1 su „Aston Villa“.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po Kevino De Bruyne perdavimo Erlingas Haalandas 50-ą minutę išvedė „Manchester City“ į priekį, tačiau 74-ą minutę Leonas Bailey rezultatą išlygino, ir rezultatas daugiau nesikeitė.

Įdomu tai, kad „City“ kamuolį kontroliavo net 73 proc. rungtynių laiko.

Taip „Astona Villa“ nutraukė septynių pralaimėjimų „Manchester City“ ekipai seriją „Premier“ lygoje, besitęsusią nuo 2015 metų.

E.Haalandas šį sezoną pasižymėjo jau 10-uoju įvarčių. Taip greitai, vos per 6 pirmuosius mačus, pasiekti 10 įvarčių iki šiol buvo pavykę tik Mickui Quinnui 1992 metais.