E.Jankausko akivaizdoje – „lietuviškojo“ „Hibernian“ pergalė Edinburgo derbyje

Škotijos pirmenybėse antradienio vakarą buvo žaidžiami 11-ojo turo mačai. Principinė akistata vyko sostinėje Edinburge, kur susitiko du šio miesto klubai „Hibernian“ ir „Hearts“.
Vykintas Slivka
Temos: 1 Vykintas Slivka

Vykintą Slivką ir Deivydą Matulevičių savo gretose turintys „Hibsai“ sugebėjo iškovoti pergalę 1:0.

Pergalingą įvartį jau 3-ąją minutę pelnė Simonas Murray.

Abu lietuviai mačą pradėjo ant atsarginių suolo ir pasirodė rungtynėse antrojo kėlinio pabaigoje.

V.Slivka įėjo į aikštę jau per pridėtą laiką, o D.Matulevičius 82-ąją minutę pakeitė įvarčio autorių.

Kol kas „Hibernian“ su 16 taškų žengia penktas.

Šį mačą „Easter Road“ stadiono tribūnose stebėjo ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas.