EČ atrankoje – tobulos H.Kane'o rungtynės: prisidėjo prie visų 4 įvarčių

Anglijos nacionalinė futbolo rinktinė tęsia pergalingą žygį atrankoje į 2020 metų Europos futbolo čempionatą – jie net 4:0 nepasigailėjo Bulgarijos futbolininkų ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.
Harry Kane'as ir Raheemas Sterlingas
Harry Kane'as ir Raheemas Sterlingas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Anglijos puolimo lyderis Harry Kane'as. „Tottenham“ klubo futbolininkas pelnė „hat-tricką“ bei atliko rezultatyvų perdavimą Raheemui Sterlingui.

Maksimalų taškų skaičių – devynis, iškovoję anglai, per tris rungtynes įmušė net 14 įvarčių, iš kurių šeši – H.Kane'o.

Kitose A grupės rungtynėse Kosovas namuose kiek netikėtai 2:1 palaužė Čekiją.

H grupė

H grupėje pergales iškovojo visos trys dėl dviejų kelialapių į Europos pirmenybes kovojančios rinktinės, tačiau didžiausia drama vyko Stambule.

Ten aikštės šeimininkai susitiko su grupės autsaidere – Andoros rinktine, tačiau 89 minutes niekaip negalėjo pramušti oponentų gynybinių užtvarų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Turkijos futbolo rinktinės džiaugsmas

Pergalingą įvartį turkams pelnė Ozanas Tufanas. Šiame mače aikštės šeimininkai link vartų smūgiavo 29 sykius (10 į vartų plotą) ir atliko 19 baudos smūgių.

Kitose H grupės rungtynėse Prancūzija 4:1 nepasigailėjo Albanijos. Du įvarčius „Les Bleus“ pelnė Kingsley Comanas, po vieną sykį pasižymėjo Olivier Giroud bei Jonathanas Ikone.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kingsley Comanas ir Olivier Giroud

Skirtumas tarp rinktinių galėjo būti ir dar didesnis, tačiau nuo 11 metrų žymos nepasižymėjo Antoine'as Griezmannas, o albanai savo įvartį 90 mačo minutę.

Likusiose rungtynėse Islandija 3:0 nugalėjo Moldovą.