Edgaro Česnauskio atstovaujamas „Rostov“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Rusijos futbolo čempionate

Edgaras Česnauskis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Edgaras Česnauskis
Šaltinis: BNS
0

Dešimtąjį tašką Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos dvyliktojo turo rungtynėse iškovojo ir į tryliktąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Rostovo „Rostov“ ekipa su Edgaru Česnauskiu.

„Rostov“ futbolininkai sekmadienį namuose susitikimą su dvyliktojoje pozicijoje likusia Maskvos „Dinamo“ (12 tšk.) vienuolike baigė lygiosiomis 0:0 ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjusį lietuvį 73-ą minutę pakeitė Dmitrijus Polozas.

Šeštąjį pralaimėjimą – ir antrąjį iš eilės – patyrė Kazanės „Rubin“ (18 tšk.) klubas, kurio vartus antrajame kėlinyje gynė Giedrius Arlauskis, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs antroje vietoje esančiai Maskvos CSKA (27 tšk.) komandai.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Rasmusas Elmas (69 min. iš 11 m baudinio) ir Ahmedas Musa (82 min.).

Rusijos futbolo čempionate pirmauja Machačkalos „Anži“ (29 tšk.) vienuolikė, o trečiąją poziciją užima Grozno „Terek“ (25 tšk.) futbolininkai.

Deivido Šembero Vladikaukazo „Alanija“ (10 taškų) – keturiolikta.