Edgaras Utkus su „Cercle“ Belgijoje pakilo į ketvirtą poziciją

„Cercle Brugge“ su Edgaru Utkumi tęsia sėkmingą pasirodymą Belgijos „Jupiler Pro“ lygoje. Sekmadienį Briugės komanda 3:2 svečiuose pranoko antroje pozicijoje esantį Sen Žilio „Royale Union“.
Edgaras Utkus (dešinėje)
Edgaras Utkus (dešinėje) / Vida Press nuotr.
Temos: 1 Edgaras Utkus

Lietuvos rinktinės gynėjas tradiciškai žaidė visas rungtynes ir 69-ąją minutę buvo įspėtas.

Ekvadorietis Alanas Minda ir Togo puolėjas Ahoueke Steeve'as Kevinas Denkey dviem ankstyvais taikliais smūgiais pasiuntė šeimininkus į nokdauną ir jau 6-ąją minutę Briugės komanda įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

Prieš pat pertrauką švedas Gustafas Nilssonas realizavo baudinį ir grąžino intrigą, bet antrajame kėlinyje ją išsklaidė Thibo Somersas.

Denniso Eckerto Ayensos įvartis per pridėtą laiką jau nieko nepakeitė.

„Cercle Brugge“ po pergalės pakilo į ketvirtą poziciją ir tik dviem taškais atsilieka nuo laipteliu aukščiau esančio „Genk“.