Eilinė Madrido „Real“ klubo pergalė, bet neeilinis Jose Mourinho pasiekimas (video)

Ispanijos pirmenybėse prasidėjo 24-ojo turo varžybos. Rekordinę pergalių seriją namuose ir toliau tęsia Madrido „Real” klubas, kuris šį kartą po nesunkios kovos 2-0 įveikė „Levante” futbolininkus.
Jose Mourinho namuose nepralaimi devynerius metus.
Jose Mourinho namuose nepralaimi devynerius metus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes kaip ir buvo galima tikėtis geriau pradėjo šeimininkai, kuriuos į priekį 6–ą minutę išveržė puolėjas Karimas Benzema. Prancūzas pasižymėjo po puikaus argentiniečio Angelio Di Maria perdavimo.

Po pelnyto įvarčio „Real” nemažino apsukų ir toliau atakavo svečių vartus, tačiau turėtų progų neišnaudojo Cristiano Ronaldo bei vieną įvartį anksčiau pelnęs Benzema.

Pirmojo kėlinio laikui einant į pabaigą, 41–ą minutę, gynėjas Ricardo Carvalho padidino šeimininkų pranašumą, kai po standartinės situacijos nuginklavo vartininką Gustavo Adolfo Munua. Portugalui perdavimą atliko jo tautietis Ronaldo.

Antroji mačo dalis klostėsi labai ramiai, kadangi „Real” futbolininkai niekur neskubėjo ir, ko gero, Jose Mourinho liepimu tausojo savo jėgas, mat antradienį jų laukia UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikimas su Prancūzijos „Lyon”.

Verta paminėti, kad pačioje antrojo kėlinio pabaigoje kamuolį į tinklą pasiuntė „Los Blancos” puolėjas Emmanuelis Adebayoras, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir netrukus nuaidėjo švilpukas skelbiantis rungtynių pabaigą.

Eilinę pergalę iškovojęs „Real“ treneris Jose Mourinho pasiekė įspūdingą rekordą – portugalas namų rungtynėse nacionalinėse šalių lygoje nepralaimi jau devynerius metus – nuo 2002 metų vasario 23 dienos.

Kitame susitikime „Valencia“ su visas 90 minučių žaidusiu Mariumi Stankevičiumi nesugebėjo palaužti Chichono „Sporting“ komandos – mačas baigėsi be įvarčių.

Visi rezultatai:

„Real Madrid” 2 – 0 „Levante”
6' [1 – 0] Karim Benzema
41' [2 – 0] Ricardo Carvalho

„Valencia” 0 – 0 „Sporting Gijon”
Marius Stankevičius („Valencia”) žaidė visas rungtynes

„Zaragoza” 0 – 1 „Atletico Madrid”
65' [0 – 1] Sergio Aguero

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius