„Ekranas“ pavijo Lietuvos futbolo A lygos lyderį

Panevėžiečiai kovoja su „Vėtra“
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Panevėžiečiai pirmąją A lygos vietą dalinasi su žalgiriečiais
Šaltinis: BNS
0

Šeštadienį sužaistos dvejos Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių keturioliktojo turo rungtynės, po kurių vienuolikos komandų priekyje dvivaldystė – pirmavusį Vilniaus VMFD „Žalgirį“ pavijo čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“, namuose 5:0 (2:0) sutriuškino dešimtojoje pozicijoje esančią „Mažeikių“ (4 tšk.) ekipą.

Po du įvarčius į varžovų vartus įmušė Vitas Rimkus (10 ir 69 min.) bei Ramūnas Radavičius (14 ir 82 min.), vieną – Egidijus Varnas (59 min.). Beje, 80–ą minutę Antanas Bulošas („Mažeikiai“) nerealizavo 11 m baudinio.

Po šio mačo abu lyderiai turi po 29 taškus ir keturiais lenkia trečiojoje pozicijoje esančią Marijampolės „Sūduvą“.

Kitas šeštadienio susitikimas tarp Pakruojo „Kruojos“ ir Vilniaus „Vėtros“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Svečiai pirmavo po tikslaus Andrejaus Liacho (28 min.) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Donatas Petrauskas (60 min.) išlygino rezultatą.

Iškovojusi 19–ąjį tašką „vėtra“ pakilo į ketvirtą vietą, o „Kruoja“ su 12 taškų liko aštunta.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

11. Kauno „Atletas“            11  0  2  9   5:27  –4*
*Vilniaus „Vėtros“ ir Kauno „Atleto“ komandos už įstatų pažeidimus sezono starte neteko 6 taškų.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 8 įvarčius – Artūras Rimkevičius („Vėtra“) ir Povilas Lukšys („Sūduva“).