TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ekrano“ atsakas į lažybų skandalą Latvijoje įsipainiojusiam futbolininkui

Klubas Ekranas
fkekranas.lt iliustr. / Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ įsitikinimu, V.Rimkus yra profesionalus, patyręs futbolininkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams apie tai, kad Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ puolėjas Vitas Rimkus dar atstovaudamas „Ventspils“ ekipai Latvijoje įsivėlė į lažybų skandalą, Lietuvos čempionų vienuolikė išplatino viešą pranešimą.

„Panevėžio futbolo klubas „Ekranas“ atsiriboja nuo bet kokių vertinimų dėl Vitui Rimkui mestų įtarimų, susijusių su dalyvavimu lažybose bei manipuliavimu rungtynių rezultatais ir pareiškia, kad klubas neturi nieko bendro su spaudoje aprašomu lažybų skandalu Latvijoje“, – teigiama pranešime.

Su 36-erių metų puolėju „Ekrano“ klubas sutartį sudarė šių metų pradžioje.

„Panevėžio futbolo klubui „Ekranas“ buvo žinoma, kad V.Rimkus ir kiti „Ventspils“ žaidėjai, kilus spaudoje minėtiems įtarimams, Latvijos klubo sprendimu buvo nušalinti nuo dalyvavimo varžybose. Dėl šios priežasties prieš sudarant sutartį su V.Rimkumi, Panevėžio futbolo klubas „Ekranas“ susisiekė su Latvijos futbolo federacija, kuri patvirtino, jog jokie įtarimai V.Rimkaus atžvilgiu nepasitvirtino ir jokios sankcijos sportininkui nebuvo pritaikytos. Latvijos futbolo federacija taip pat informavo, kad tarp „Ventspils“ ir V.Rimkaus kilęs ginčas buvo išspręstas taikiai abipusiu susitarimu – šalys nutraukė sutartį, o „Ventspils“ įsipareigojo sumokėti sportininkui kompensaciją.  Taigi, Panevėžio futbolo klubas „Ekranas“ neturėjo tvirto pagrindo abejoti V.Rimkaus reputacija prieš pasikvečiant šį sportininką į komandą“, – priduriama Lietuvos čempionų pranešime.

„Ekrano“ klubas taip pat pažymėjo, jog pasitvirtinus V.Rimkui mestiems įtarimams, būtų imtąsi visų teisinių  priemonių, būtinų futbolininko pašalinimui iš klubo.

„Vis dėlto, Panevėžio futbolo klubas „Ekranas“ pažymi, jog pasitvirtinus minėtiems įtarimams ar atsiradus prieš tai neskelbtoms aplinkybėms, kurios sudarytų tvirtą pagrindą abejoti Vito Rimkaus sąžiningumu, Panevėžio futbolo klubas „Ekranas“ nedelsiant imtųsi visų teisinių  priemonių, būtinų Vito Rimkaus pašalinimui iš klubo.

Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ įsitikinimu, V.Rimkus yra profesionalus, patyręs futbolininkas, todėl puikiai suvokia sporto veiklos sutarties, nacionalinių bei tarptautinių futbolo asociacijų statutų pagrindu prisiimtą atsakomybę ir nesąžiningo elgesio teisines bei socialines pasekmes“, – priduriame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką