Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ekrano“ futbolininkai: „Jaučiamės sutvirtėję ir pasiruošę rungtynių maratonui“

Arnas Ribokas
fkekranas.lt / Arnas Ribokas
Šaltinis: fkekranas.lt
0
A A

Po pertraukos čempionate „Ekranas“ pradės įtemptą rungtynių maratoną, kurio metu per tris savaites bus sužaistos net penkerios rungtynės. Visos jos ekraniečiams – aukso vertės, mat mėlynai raudoni nestokoja ambicijų aplenkti FK „Atlantą“ ir pasivyti VMFD „Žalgirį“.

Prieš sekmadienio mačą su „Dainava“ fkekranas.lt pakalbino panevėžiečių ekipos saugus Arną Riboką ir Dovydą Norvilą. Žaidėjai tvirtina, kad pastarąsias dvi savaites komanda sunkiai dirbo treniruotėse, todėl jaučiasi sutvirtėjusi.

– Arnai, Dovydai, ši treniruočių savaitė buvo šiek tiek sunkesnė, reikalaujanti daugiau jėgų, nei praėjusi. Ar nesijausite pervargę mače su „Dainava“?

A. Ribokas: Tikrai ruošėmės, turėjome po dvi treniruotes kas antrą dieną, bet nemanau, kad būsime pervargę. Galvoju, kad tikrai spėsime atsigauti ir būsime pasiruošę sekmadieniui.

D. Norvilas: Na, šita savaitė buvo tikrai sunkesnė, nei praėjusi. Buvo didesni krūviai ištvermei, greičiui gerinti. Tikėkimės, kad visas šis darbas matysis mače su „Dainava“. O pervargę tikrai nebūsime. Priešingai – manau, kad esame sustiprėję, tvirčiau jaučiamės.

– Arnai, turbūt mintyse jau ne tik „Dainava“, bet ir kiti varžovai, kurių per artėjančias tris savaites bus nemažai ir gana pajėgių?

A. Ribokas: Laukia tikrai nelengvų rungtynių ciklas, bet tam dabar ir ruošėmės, kad „užsikrautume“ ir tuomet reiks tik žaisti ir semtis jėgų vis kitam mačui.

– Dovydai, kokios jūsų paties mintys prieš mačą su alytiškiais?

fkekranas.lt/Dovydas Norvilas
fkekranas.lt/Dovydas Norvil


D. Norvilas: Na, su „Dainava“ žaisime namie. Turime laimėti ir kitų kalbų nėra. Mūsų tikslas – trys taškai.

– Pirmosios šio maratono rungtynės su „Dainava“ taps patikrinimu to, kaip kokybiškai pavyko pasiruošti šių mačų ciklui?

A. Ribokas: Per treniruotes daug bėgiojome, smūgiavome. Manau, kad tikrai sekmadienį parodysime šių dviejų savaičių įdirbį.

– Šiuo metu turnyro lentelėje nuo „Atlanto“ atsiliekate vienu, o nuo „Žalgirio“ septyniais taškais. Kokie jūsų pamąstymai apie situaciją turnyro lentelėje?

A. Ribokas: Laukia dar nemažai rungtynių, tad tikrai stengsimės rinkti taškus ir „kabintis“. Iki „Atlanto“ tikrai nedaug liko. Mūsų tikslas – žaisti, kad sezono gale turnyro lentelėje  būtume kuo aukščiau.

D. Norvilas: Pirmiausia turime pavyti „Atlantą“. Dabar yra galimybė juos ir aplenkti. Jei dabar sėkmingai sužaisime prieš „Dainavą“, turėsime visus šansus pakilti į antrą vietą. Paskui liks rungtynės su „Žalgiriu, kuriose ir spręsis mūsų likimas.

VIDEO:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką