2013-05-06 15:09

„Ekrano“ senbuvis Giedrius Tomkevičius: šiemet mums visos rungtynės sunkios

„Ekranas“ rungtynių ant tikros vejos maratoną pradėjo pergale prieš Alytaus „Dainavą“. Aukštaitijos stadione svečius priėmę panevėžiečiai pergalę šventė rezultatu 2:1.
Giedrius Tomkevičius
Giedrius Tomkevičius / fkekranas.lt nuotr.

Abu įvarčius „Ekranui“ pelnė komandos senbuvis Giedrius Tomkevičius. Po rungtynių gynėjas nesureikšmino savo indėlio į galutinį rezultatą ir tvirtino, kad kovoti buvo nelengva. Ekranietis pasidžiaugė ir tuo, kad futbolas sugrįžo į „Aukštaitijos“ stadioną.

„Rungtynės buvo sunkios, bet šiemet mums turbūt kiekvienos nelengvos. Manau nusipelnėme pergalės, pavyko iškovoti ją ir tai džiugina. Į kiekvienas rungtynes einame kaip į lemiamas, stengiamės. Kovojame, darome, ką galime, džiugu, kad laimėjome.“ – apie pergalingą mačą kalbėjo gynėjas.

„Pats įmušiau po standartiniių situacijų, žinote kaip būna. Tinkamai įbėgau, komandos draugai tinkamai pakėlė kamuolį ir pavyko įmušti“ – savo pasirodymą ir įmuštus du įvarčius apibūdino G. Tomkevičius.

„Smagu žaisti ant natūralios vejos. Aišku, aikštė dar ne pačios geriausios kokybės, bet gera žaisti ant žolės, o ne ant dirbtinės dangos“ – apie pirmąjį susitikimą ant tikros dangos įspūdžiais dalijosi „Ekrano“ senbuvis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą