„Ekrano“ žygis Čempionų lygoje baigėsi po apmaudaus įvarčio į savo vartus

Trečiadienį Helsinkio „Finnair“ stadione vykęs atsakomasis UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo mačas tarp vietos HJK bei Lietuvos čempiono Panevėžio „Ekrano“ baigėsi dramatiškai.
Pergalė 1:0 Panevėžyje prieš HJK buvo dešimtoji „Ekranui“ UEFA turnyruose
„Ekranas“ neišsaugojo pirmose rungtynėse susikrauto pranašumo. / Artūro Gimžausko/Sportas.info nuotr.

Pirmą dvikovą Panevėžyje 1:0 buvo laimėjęs „Ekranas", tačiau trečiadienį vykusių atsakomųjų rungtynių pagrindinis laikas baigėsi tokia pačia suomių persvara ir kelialapio į kitą varžybų savininką lėmė pratęsimas.

Kai jau atrodė, kad viskas bus sprendžiama 11 metrų baudiniais, 119-ą minutę „Ekraną“ ištiko didžiulė tragedija – kamuolį į savus vartus pasiuntė Andrius Šidlauskas.

Įvartį per pagrindinį rungtynių laiką suomiams pavyko pelnyti tik 77-ą minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Juhani Ojala.

HJK futbolininkai nuo 55-os minutės buvo priversti žaisti dešimtyje, nes už smūgį Aurimui Kučiui iš aikštės buvo pašalintas Dawda Bah. Vis dėlto 86-ą minutę varžovų jėgos išsilygino – už antrą įspėjimą raudonoji kortelė buvo parodyta ir Giedriui Tomkevičiui.

Trečiajame UEFA Čempionų lygos kvalifikaciniame etape HJK varžovas bus galingas Belgrado „Partizan“. Serbijos futbolininkai du kartus 3:1 namuose bei 1:0 svečiuose nugalėjo Jerevano „Pyunik“ ekipą iš Armėnijos.

Trečiojo etapo pirmosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 27-ąją arba 28-ąją Belgrade, o atsakomasis mačas vyks rugpjūčio 3-iąją arba 4-ąją Helsinkyje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas