Publikuota: 2018 gegužės 6d. 23:42

Aršus „El Clasico“ – raudona kortelė, priekaištai teisėjui ir lygiosios

„Barcelona“ – „Real“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Barcelona“ – „Real“

Beveik 98 tūkst. žiūrovų Barselonos „Camp Nou“ stadione sekmadienio vakarą stebėjo Ispanijos futbolo lygos paskutinį sezono „El Clasico“. Su 10 žaidėjų antrajame kėlinyje žaidusi „Barcelona“ 2:2 atsilaikė prieš Madrido „Real“ ir išliko dar nenugalėta Ispanijos lygoje.

Jau dešimtąją rungtynių minutę Katalonijos klubą į priekį išvedė Luisas Suarezas, kuris pasinaudojo puikiu Sergi Roberto perdavimu.

Tačiau „Barcelona“ džiaugsmas ilgai netruko. Jau po penkių minučių rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Varžovų vartus galva atakavo Karimas Benzema, tačiau į vartus įbėgęs portugalas užbaigė komandos draugo smūgį.

Paskutinę pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę raudoną kortelę užsidirbo S.Roberto, kuris jau būdamas be kamuolio sudavė Marcelo.

Antrajame kėlinyje nepasirodė C.Ronaldo, kuris pasitempė čiurną mušdamas įvartį ir nusprendė nerizikuoti.

Mažumoje likę „Barcelona“ futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti. Jau antrojo kėlinio pradžioje katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi. Tai buvo jo 33 įvartis Ispanijos lygoje.

Dar po trijų minučių į vartus pataikė Luisas Suarezas, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę.

58-ąją minutę aikštę paliko Andresas Iniesta, kuriam tai buvo paskutinis „El Clasico“ karjeroje. „Barcelona“ simbolis po šio sezono paliks klubą.

72-ąją minutę rezultatą išlygino Garethas Bale'as. Netrukus puolėjas gavo geltoną kortelę, kurių teisėjas išdalijo net aštuonias.

76-ąją minutę baudos aikštelėje Jordi Alba pargriovė Marcelo, bet teisėjai nusprendė neskirti 11 metrų baudinio. Madrido futbolininkai neslėpė įsiūčio.

Šį sezoną čempionų vardą jau užsitikrinusios „Barcelona“ ekipos Ispanijoje dar niekas nenugalėjo. Iki čempionato pabaigos liko vos trys turai.

Iš viso katalonai nepralaimėjo jau 42 rungtynių iš eilės. Pastarąjį kartą Madrido klubas trofėjų iškovojo be pralaimėjimų dar ketvirtajame XX a. dešimtmetyje, kai čempionatą sudarė vos 18 rungtynių.

Madrido „Real“ klubas atsilieka nuo katalonų net 15 taškų, tačiau trečią kartą iš eilės pateko į Čempionų lygos finalą.

Verslas

Seimas skuba lopyti turtuoliams palankias mokesčių reformos spragas, buhalteriai piktinasi

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? Rasa Žemaitė: Vilniaus savivaldybė 100 eurų kompensacijas moka ir neteisėtai dirbantiems darželiams

Aktualu

Įstatymas su paslėpta mina: G.Kirkilo partija gali negauti pinigų, kuriais jau džiaugiasi

Lapkričio TOP 13: knygų antplūdis artėjant šventėms.

Interviu 24sek

Linas Kleiza – apie D.Gudelio žingsnį, A.Blanco šantažą, „Ryto“ bėdas ir pinigus

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Verslas

Suabejota Teismų rūmų Vilniuje projekto originalumu: įtartinai panašus į bokštą Kinijoje

Erikos istorija

Pasaulis kišenėje

10 faktų, kurių gal nežinojote apie „Ryanair“: yra net privatūs lėktuvai

Aktualu

Žemės ūkio ministerijos darbuotojai šimtmetį atšventė su šokiais ir alkoholiu

Aktualu

Avarijoje prie Balėnų kaimo aštuonmetį mirtinai sužalojo Mažeikių tarybos narys Sigitas Kaktys

Maistas

Savaitgalio valgiaraštis: nuo pusryčių blynų iki troškinių ir naminių kibinų

Aktualu

Šiaurės Korėja išbandė naują modernų taktinį ginklą

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „GAZ M-20 Pobeda“

Per princo Charleso 70-ojo gimtadienio iškilmes karalienė sūnui skyrė jaudinantį tostą

Aktualu

Reitingų viršūnėse – Ingridos Šimonytės šuolis

Gyvenimas

„Victoria's Secret“ vadovas atsiprašo už nejautrius komentarus apie translyčius ir plius dydžio moteris

Aktualu

Suprasti akimirksniu: 15min atsako į svarbiausius klausimus apie prezidento rinkimus

Verslas

Lietuvio emigracija Suomijoje truko pusdienį: darbdavys mini „netipinę situaciją“

Aktualu

Šaulių vadas: NATO yra stebuklingas ginklas, bet gali iššauti tik su mūsų pastangomis

Aktualu

Nieko naujo: Basharas mokėsi iš tėvo Hafezo, žiauriai išžudžiusio tūkstančius sirų

Savaitės Lietuvos įvykiai – 15min fotografų kadruose (2018 m. balandžio 30 – gegužės 6 d.)

Aktualu

Londoną krečiant nusikaltimų bangai, sostinės priemiestyje pašauti 13 ir 15 metų paaugliai

Aktualu

Slaugytoja Norvegijoje dirbanti Vaiva Jankienė Lietuvoje jaučiasi balta varna: „Gydytojų gaila, bet pacientų – dar labiau“

Aktualu

E.Masiulio ir D.Grybauskaitės laiškai: ar įtikina prezidentės atsakymai?

Maistas

Įdomioji glaistytų sūrelių istorija: kilę iš velykinio skanėsto, išpopuliarėję sovietmečiu

Gyvenimas

40 požymių, rodančių, kad esate suaugę, net jei taip nesijaučiate

Gazas

Bikerniekų trasoje prasidėjo drifto sezonas: dalyvavo trys dešimtys lietuvių

15min recenzija Kultūra

Teisingumo herojai Aktualu

Teisėjas Armanas Abramavičius: „Nusikaltimų skaičių mažina ne bausmė, o jos neišvengiamumas“