Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

„El Clasico“ mūšyje – pergalingas katalonų įvartis per teisėjo pridėtą laiką

„Barcelona“ laimėjo Ispanijos lygos „El Clasico“ mūšį. Namuose žaidę katalonai įveikė Madrido „Real“ ekipą rezultatu 2:1 ir smarkiai sustiprino galimybės laimėti titulą.
Franckas Kessie
Franckas Kessie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės šeimininkams neprasidėjo sėkmingai. 9-ą minutę „Real“ atsidūrė priekyje, kai Ronaldas Araujo nukreipė kamuolį į savus vartus.

45-ą minutę Sergi Roberto rezultatą išlygino, o baigiantis rungtynėms, per teisėjo pridėtą laiką, Francko Kessie įvartis atnešė pergalę.

81-ą minutę Marco Asensio buvo pasiuntęs kamuolį į „Barcelona“ vartus, tačiau VAR po užsitęsusios peržiūros įvartį anuliavo – buvo užfiksuota nuošalė.

Pirmaujanti „Barcelona“ atotrūkį nuo „Real“ dabar padidino iki 12 taškų.

Įdomu tai, kad „Barcelona“ savo aikštėje lygos „El Clasico“ laimėjo pirmą kartą nuo 2018 metų.

Imago / Scanpix nuotr./„Barcelona“ – „Real“

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną