„El Derbi Madrileno“ baigėsi sunkia Madrido „Real“ pergale

Didelį žingsnį antrosios Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionato vietos link žengė Madrido „Real“ klubas šeštadienį 33-ojo turo rungtynėse palaužęs Madrido „Atletico“.
Angelis di Maria.
Angelis di Maria. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be savo lyderio Cristiano Ronaldo žaidę „Los Blancos“ futbolininkai trečioje vietoje esančius „Atletico“ futbolininkus įveikė 2:1 (1:1).

Mačą puikiai pradėjo „Los Colchoneros“ lyderis Radamelis Falcao, pelnęs įvartį 4-ąją mačo minutę po Diego Godino perdavimo. Vis dėlto jau po dešimties minučių šeimininkų gynėjas Juanfranas nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus.

Pergalingą įvartį 63-ąją minutę po Karimo Benzema rezultatyvaus perdavimo pelnė svečių krašto puolėjas Angelis di Maria.

Po šios pergalės „Real“ su 74 taškais įsitvirtino antrojoje turnyro lentelės vietoje ir „Atletico“ (68 tšk.) lenkia jau šešiais taškais. Pirmoje vietoje tvirtai jaučiasi šeštadienį lygiosiomis su Bilbao „Athletic“ sužaidusi „Barcelona“ (85 tšk.).