Estai baigė kovą dėl Europos čempionato, vienas žingsnis liko Lenkijai ir Ukrainai

Ketvirtadienio vakarą sužaisti 2024 m. Europos futbolo čempionato atrankos mačai, po kurių paaiškėjo šešios komandos, besidalinsiančios paskutinius tris kelialapius į žemyno pirmenybes.

Turėtu šansu nepasinaudojo Estijos futbolininkai, kurie Varšuvoje net 1:5 nusileido Lenkijos rinktinei.

Per UEFA Tautų lygos D divizioną iki šio etapo patekę estai buvo mušami Przemyslawo Frankowskio (22 min.), Piotro Zielinskio (50 min.), Jakubo Piotrowskio (70 min.) ir Sebastieno Szymanskio (76 min.) įvarčių, o 73-ąją minutę Karolis Metsas įsimušė pats.

Estams paguodos įvartį 78-ąją minutę pelnė Martinas Vetkalas.

Lenkijos futbolininkai dėl bilieto į Europos čempionatą kausis su Velsu, kuris ketvirtadienį namuose 4:1 sutriuškino Suomiją.

Kitoje poroje susidurs Ukrainos ir Islandijos rinktinės.

Ypač įspūdingai išsigelbėjo ukrainiečiai, kurie išvykoje 2:1 palaužė Bosniją ir Hercegoviną.

Bosniai pirmavo po Mykolos Matvijenko įvarčio į savus vartus (56 min.), bet po keitimo pasirodęs Romanas Jaremčiukas 85-ąją minutę rezultatą išlygino, o po trijų minučių asistavo pergalingam Artiomo Dovbyko įvarčiui.

Islandai irgi praleido pirmieji, bet galiausiai net 4:1 svečiuose sumušė Izraelio komandą.

Trečiąjį bilietą į „Euro 2024“ išsidalins Graikijos ir Sakartvelo rinktinės.

Graikai namuose 5:0 sutalžė Kazachstaną, o kartvelai 2:0 savo aikštėje įveikė Liuksemburgą.

Lemiamos kovos dėl kelialapių į Europos čempionatą vyks kovo 26 dieną, antradienį. Po jų bus aiškios visos 24 vasarą dėl žemyno čempionų titulo besikausiančios rinktinės.