Estas išplėšė pergalę Liverpulio klubui

Estas Ragnaras Klavanas pelnė įvartį per teisėjo pridėtą laiką, o „Liverpool“ futbolininkai svečiuose 2:1 palaužė „Burnley“ Anglijos lygos rungtynėse pirmadienį.
Ragnaras Klavanas pelnė įvartį, kuris nulėmė „Liverpool“ pergalę.
Ragnaras Klavanas pelnė įvartį, kuris nulėmė „Liverpool“ pergalę. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

32 metų R.Klavanas galva pasiuntė kamuolį į vartus 94 minutę ir užtikrino „Liverpool“ tris taškus, kurie labai pravers kovojant dėl prizinės vietos.

Po pergalės „Liverpool“ per 22 rungtynes yra surinkęs 44 taškus. Nors Liverpulio ekipa liko ketvirta, Jurgeno Kloppo auklėtiniai susilygino taškais su „Manchester United“ (44), kuri dar žais pirmadienį vėliau su „Everton“, bei tik vienu tašku atsilieka nuo Londono „Chelsea“ (45).

Anglijos čempionato lyderė yra „Manchester City“, surinkusi 59 taškus.

„Liverpool“ pirmadienį žaidė be kelių savo lyderių. Dėl ypač intensyvaus rungtynių grafiko per šventes ir dėl traumų šįkart komandai nepadėjo Philippe Coutinho ir Mo Salah, o taip pat Roberto Firminho.

„Liverpool“ pirmavo po Senegalo puolėjo Sadio Mane įvarčio 61 minutę, bet „Burnley“ buvo išlyginęs rezultatą, kai pasižymėjo islandas Johannas Borgas Gudmundssonas.

Mačo didvyriu tapo estas R.Klavanas, atstovaujantis Liverpulio klubui nuo 2016 metų, kai persikėlė į Angliją ir Vokietijos klubo „Augsburg“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ragnaras Klavanas pelnė įvartį, kuris nulėmė „Liverpool“ pergalę.

Nors R.Klavanas pelnė lemiamą įvartį, veikiausiai jam bus sudėtinga išlaikyti vietą starto sudėtyje, nes būtent į jo poziciją „Liverpool“ praėjusią savaitę įsigijo Virgilą van Dijką už rekordinę gynėjams sumą.

2018 metų pirmąją dieną sužaistos ketverios „Premier“ lygos rungtynės.

Anthony Knockaertas įmušė pirmas 2018-aisiais Anglijos futbolo čempionate, praėjus vos penkiomis minutėms rungtynėse tarp „Brighton“ ir „Bournemouth“ klubų.

„Brighton“ atstovaujantis 26 metų prancūzas pasižymėjo smūgiu iš arti, po Jose Izquierdo perdavimo.

Tiesa, šis įvartis neatnešė pergalės. Kovingos rungtynės baigėsi 2:2, kai likus dešimt minučių Callumas Wilsonas įvarčiu, kuris jam buvo antrasis per trejas rungtynes, išplėšė tašką „Bournemouth“.

„Brighton“ užima dvyliktą vietą su 23 taškais, o „Bournemouth“ rikiuojasi keturioliktas su 21 tašku.

Anglijos lygos pirmadienio rungtynių rezultatai:

„Brighton“ – „Bournemouth“ 2:2

5' [1:0] A.Knockaertas

33' [1;1] S.Cookas

48' [2:1] G.Murray

79' [2:2] C.Wilsonas

„Burnley“ – „Liverpool“ 1:2

61' [0:1] S.Mane

88' [1:1] J.B.Gudmundssonas

90' [1:2] R.Klavanas

„Leicester City“ – „Huddersfield Town“ 3:0

53' [1:0] R.Mahrezas

60' [2:0] I.Slimani

90' [3:0] M.Albrightonas

„Stoke City“ – „Newcastle United“ 0:1

73 [0:1] A.Perezas

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas