„Euro 2012“ atranka: Estijos futbolininkai pralaimėjo Fareruose

Antradienį Europos futbolo stadionuose buvo sužaistos šešios atrankos į 2012-ųjų metų Europos futbolo čempionatą rungtynės tarp kurių buvo užfiksuotas ir vienas netikėtumas.
Estijos futbolininkai po pralaimėjimo Fareruose
Estijos futbolininkai po pralaimėjimo Fareruose / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atrankos C grupėje vykusiose rungtynėse tarp Farerų Salų ir Estijos futbolininkų rungtynes netikėtai rezultatu 2:0 laimėjo namuose žaidusi Farerų Salų komanda.

Įvarčius nugalėtojų rinktinei minėtose rungtynėse pelnė Frodis Benjaminsenas ir Arnbjornas Hansenas. Verta paminėti, jog pastarasis kamuolį į vartus siuntė po to, kai kamuolys jam atšoko po nerealizuoto Benjaminseno vienuolikos metrų baudinio.

Tiesa, abejos rinktinės varžybas baigė nepilnos sudėties, mat 57-ą minutę iš aikštės buvo išvarytas estas Sanderis Puri, o 89-ą minutę priešininkų atstovas Polas Johannesas Justinussenas.

Tuo metu triuškinančią pergalę atrankos E grupėje šventė Švedijos nacionalinė ekipa, kuri net 5:0 jokių šansų nepaliko Suomijos rinktinei, o A grupėje Vokietija neturėjo daug vargo su Azerbaidžanu, kurį įveikė rezultatu 3:1.

Visi rezultatai:

A grupė

Azerbaidžanas 1 3 Vokietija
89' Muradas Huseynoas 30'  Mesutas Özilas
41' Mario Gomezas
90' Andre Schurrle

B grupė

Farerų Salos 2 0 Estija

43' Frodi Benjaminsenas (11 m.)
47' Arnbjornas Hansenas

D grupė

Baltarusija 2 0 Liuksemburgas
48' Sergejus Kornilenko (11 m.)
73' Antonas Putsila

Bosnija ir Hercegovina 2 0 Albanija
67' Haris Medunjaninas
90' Darko Maletičius

E grupė

Švedija 5 0 Suomija
11' Kimas Kallstromas
31' Zlatanas Ibrahimovičius
35' Zlatanas Ibrahimovičius
53' Zlatanas Ibrahimovičius
83' Emiras Bajrami

San Marinas 0 3 Vengrija
  40' Zoltanas Liptaka
49' Imre Szabics
83' Vladimiras Komanas