„Euro 2020“ atranka: Vokietija be gailesčio sutrypė Estiją

Tęsiasi 2020-ųjų Europos futbolo čempionato atrankos kovos. Antradienį Vokietijos rinktinė namuose nepasigailėjo Estijos komandos, o Prancūziją prieš keletą dienų palaužę turkai neatsilaikė prieš Islandiją.
Vokietija – Estija
Vokietija – Estija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

C grupė

Vokietija – Estija 8:0

Estams vokiečiai nepaliko šansų jau nuo pat mačo pradžios. Marco Reusas 10-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį, 17-ąją minutę antrą pridėjo Serge'as Gnabry, o Leonas Goretzka 20-ąją minutę pradėjo Estijos triuškinimą.

Dar iki pertraukos pasižymėjo Ilkay'us Guendoganas (26 min.) ir M.Reusas (37 min.).

Antrajame kėlinyje įvarčius pelnė S.Gnabry (62 min.) ir T.Werneris (79 min.) ir Leroy'us Sane (88 min.).

Andora – Prancūzija 0:4

Pasaulio čempionai daug vargo išvykoje neturėjo. 11-ąją minutę 20-metis Kylianas Mbappe išvedė svečius į priekį, Wissamas Ben Yedderis 30-ąją minutę smeigė antrą vinį į Andoros vartus. Prieš pat kėlinio pabaigą (45 min.) pasižymėjo Florianas Thauvinas.

Antrajame kėlinyje įvartį pelnė Kurtas Zouma (60 min.).

Islandija – Turkija 2:1

Turkija prieš keletą dienų 2:0 nugalėjo pasaulio čempionus prancūzus, bet Islandijoje krito prieš šeimininkus.

Islandai buvo išsiveržę į priekį dviem įvarčiais po Ragnaro Sigurdssono dublio (21 ir 31 min.), o skirtumą sušvelnino Dorukhanas Tokozas (40 min.).

Vis tik turkams bent taško iškovoti taip ir nepavyko.

Belgija – Škotija 3:0

Belgijos rinktinės pergalę nukalė Romelu Lukaku. Puolėjas pelnė du pirmuosius komandos įvarčius (45 ir 57 min.).

Trečiąjį tikslų smūgį jau 90-ąją minutę pasiuntė Kevinas De Bruyne.

Rusija – Kipras 1:0

Rusijos rinktinė prieš kelias dienas atseikėjo devynis įvarčius į San Marino vartus, o antradienį mačas buvo daug sunkesnis.

Nors progų Rusija turėjo daugiau, bet vienintelį įvartį pelnė Aleksejus Ionovas, nukreipęs kamuolį į vartus 38-ąją minutę.

Italija – Bosnija ir Hercegovina 2:1

Bosniai buvo pirmieji išsiveržę į priekį po Edino Džeko įvarčio 32-ąją minutę, bet Lorenzo Insigne (49 min.) ir Marco Verratti (86 min.) tikslūs smūgiai išplėšė pergalę Italijai.