Europos futbolo čempionato atranka: Lenkija stebuklingai nokautavo pasaulio čempionę Vokietiją

Šeštadienį buvo žaidžiami 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos susitikimai. Varšuvoje vykusiose rungtynėse Lenkijos rinktinė pateikė tikrą staigmeną 2:0 nugalėdama pasaulio čempionę Vokietijos rinktinę. Tai buvo pirmas kartas istorijoje, kai lenkai nugalėjo vokiečius.
Lenkijos futbolininkai
Lenkijos futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

D grupė

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvalde D grupės turnyro lydere tapo Airijos rinktinė, namuose net 7:0 (3:0) sutriuškinusi grupės autsaiderę Gibraltaro ekipą. Robbie Keane'as įmušė tris įvarčius. Airis pagerino Europos čempionato atrankų ciklo rezultatyvumo rekordą – iš viso 21-as įvartis.

Kitame grupės susitikime Škotijos futbolininkai 1:0 (1:0) palaužė Gruzijos ekipos pasipriešinimą.

Lenkijos futbolo rinktinė Varšuvoje sugebėjo nokautuoti Vokietiją. 51-ąją minutę įvartį įmušė Arkadiušas Milikas. 88-ąją minutę po Roberto Lewandowskio perdavimo pasižymėjo Sebastianas Mila.

F grupė

F grupės lydere tapo 4 tašką iškovojusi Rumunijos komanda, savo aikštėje susitikimą su Vengrijos ekipa baigusi lygiosiomis 1:1.

Rumunija – Vengrija 1:1
Šiaurės Airija – Farerų Salos 2:0
Suomija – Graikija 1:1