Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos futbolo lyga: „Aris“ su Deividu Česnauskiu eliminavo čempioną „Atletico“ (rezultatai, video)

Deividas Česnauskis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Deividas Česnauskis liko ant atsarginių žaidėjų suolo.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį baigėsi antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne futbolo turnyro – Europos lygos – grupių varžybos ir paskutiniaisiais trim aštuntfinalio dalyviais tapo Deivido Česnauskio Salonikų „Aris“ (Graikija), „Lille“ (Prancūzija) bei Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) klubai.

Šios komandos prisijungė prie anksčiau vietas kitame varžybų etape užsitikrinusių „Manchester City“ (Anglija), Poznanės „Lech“ (Lenkija), Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija), „VfB Stuttgart“ (Vokietija), Berno „Young Boys“ (Šveicarija), „PSV Eindhoven“ (Olandija), Charkovo „Metalist“ (Ukraina), Deivido Šembero Maskvos CSKA (Rusija), Prahos „Sparta“ (Čekija), „Villarreal“ (Ispanija), Kijevo „Dinamo“ (Ukraina), Borisovo BATE (Baltarusija), „Liverpool“ (Anglija), „Porto“ (Portugalija), Stambulo „Besiktas“ (Turkija), Salonikų PAOK (Graikija), „Sevilla“ (Ispanija) bei „Napoli“ (Italija) vienuolikių.

Vietą antrajame varžybų etape „Aris“ futbolininkams garantavo pergalė namuose 2:0 (1:0) prieš autsaiderę Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija) vienuolikę.

Lietuvis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė, o po įvartį nugalėtojams pelnė Danijelis Cesarecas (45+1 min.) ir Ricardo Faty's (90+2 min.).



Surinkusi 10 taškų ir antrą vietą grupėje užėmusi „Aris“ komanda iš turnyro eliminavo praėjusio sezono Europos lygos taurės laimėtoją Madrido „Atletico“ (Ispanija) klubą, kuris svečiuose susitikimą su Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (0:0) ir su 8 taškais liko trečias grupėje.


Galutinė B grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Leverkuzeno „Bayer“ (Vokietija)     6 3 2 0  8:2  12
2. Salonikų „Aris“ (Graikija)          6 3 1 2  7:5  10
3. Madrido „Atletico“ (Ispanija)       6 2 2 2  9:7   8
4. Trondheimo „Rosenborg“ (Norvegija)  6 1 0 5  3:13  3


Paguodos pergalę turnyre iškovojo I grupės turnyro autsaideris Vengrijos čempionas vartininko Mindaugo Malinausko Debreceno VSC klubas, ketvirtadienį namuose nieko nelėmusiose rungtynėse 2:0 (0:0) nugalėjęs trečią vietą užėmusius Genujos „Sampdoria“ (Italija) futbolininkus.

Lietuvis liko atsargoje, o šeimininkų vartus gynė Istvanas Verpecas.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Peteris Kabatas (48 ir 86 min.).

Grupės lyderių „PSV Eindhoven“ (Olandija) ir Charkovo „Metalist“ (Ukraina) komandų susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0.

Galutinė I grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „PSV Eindhoven“ (Olandija)          6 4 2 0 10:3  14
2. Charkovo „Metalist“ (Ukraina)       6 3 2 1  9:4  11
3. Genujos „Sampdoria“ (Italija)       6 1 2 3  4:7   5
4. Debreceno VSC (Vengrija)            6 1 0 5  4:13  3


Kitų ketvirtadienį įvykusių šeštojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė –
„SV Salzburg“ (Austrija) – Poznanės „Lech“ (Lenkija)                 0:1 (0:1)
Turino „Juventus“ (Italija) – „Manchester City“ (Anglija)            1:1 (1:0)

 

Galutinė A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „Manchester City“ (Anglija)         6 3 2 1 11:3  11
2. Poznanės „Lech“ (Lenkija)           6 3 2 1 11:8  11
3. Turino „Juventus“ (Italija)         6 0 6 0  7:7   6
4. „SV Salzburg“ (Austrija)            6 0 2 4  1:9   2


C grupė –
Sofijos „Levski“ (Bulgarija) – Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)    1:0 (1:0)
„Lille“ (Prancūzija) – „KKA Gent“ (Belgija)                          3:0 (1:0)

Galutinė C grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Lisabonos „Sporting“ (Portugalija)  6 4 0 2 14:6  12
2. „Lille“ (Prancūzija)                6 2 2 2  8:6   8
3. „KKA Gent“ (Belgija)                6 2 1 3  8:13  7
4. Sofijos „Levski“ (Bulgarija)        6 2 1 3  6:11  7


G grupė –
Atėnų AEK (Graikija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)             0:3 (0:1)
Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) – Splito „Hajduk“ (Kroatija)        2:0 (2:0)

Galutinė G grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija)   6 6 0 0 18:6  18
2. Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)    6 2 1 3  8:8   7
3. Atėnų AEK (Graikija)                6 2 1 3  9:13  7
4. Splito „Hajduk“ (Kroatija)          6 1 0 5  5:13  3


H grupė –
Madrido „Getafe“ (Ispanija) – Berno „Young Boys“ (Šveicarija)        1:0 (1:0)
„VfB Stuttgart“ (Vokietija) – „Odense“ (Danija)                      5:1 (1:0)

Galutinė H grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. „VfB Stuttgart“ (Vokietija)         6 5 0 1 16:6  15
2. Berno „Young Boys“ (Šveicarija)     6 3 0 3 10:10  9
3. Madrido „Getafe“ (Ispanija)         6 2 1 3  4:8   7
4. „Odense“ (Danija)                   6 1 1 4  8:14  4

Į kitą varžybų etapą pateko po dvi geriausias grupių komandas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką