Europos jaunimo čempionate – fantastiškas italo įvartis per save

Sekmadienio vakarą Lenkijoje startavo Europos jaunimo (U-21) čempionato C grupės varžybos, pergales iškovojo favoritės Vokietijos ir Italijos rinktinės.
Italai džiaugiasi Lorenzo Pellegrini įvarčiu
Italai džiaugiasi Lorenzo Pellegrini įvarčiu / „Scanpix“ nuotr.

Tychos mieste pirmosiose dienos rungtynėse Vokietijos jaunimas 2:0 (1:0) įveikė bendraamžius iš Čekijos.

Maxas Meyeris vieniems čempionato favoritams vokiečiams pelnė įvartį 44-ąją minutę, o 50-ąją pasižymėjo Miuncheno „Bayern“ naujokas Serge'as Gnabry.

Antrose dienos rungtynėse Krokuvoje Italijos rinktinė irgi 2:0 (0:0) įveikė Danijos futbolininkus.

54-ąją minutę nuostabiu įvarčiu per save pasižymėjo Lorenzo Pellegrini, o 86-ąją minutę pergalę įtvirtino Andrea Petagna.

C grupės lyderiais tapę vokiečiai ir italai susitiks tik trečiajame ture birželio 24-ąją.