Europos lyga: „Arsenal“ šešių įvarčių šou nugalėjo Ukrainos klubą

Ketvirtadienį Europos lygoje sužaistos pirmosios grupių etapo rungtynės.
Pierre-Emerickas Aubameyangas
Pierre-Emerickas Aubameyangas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

E grupės rungtynėse Londone „Arsenal“ 4:2 nugalėjo Poltavos „Vorskla“ ekipą iš Ukrainos.

32-ąją minutę Londono klubą į priekį išvedė Pierre-Emericko Aubameyango įvartis. Iki varžovų baudos aikštelės su kamuoliu spurtavo Alexas Iwobi, bet nepagailėjo perdavimo komandos draugui ir šis tiksliai nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje Danny Welbeckas galva po Henrikho Mkhitaryano perdavimo padvigubino „Arsenal“ persvarą.

56-ąją minutę antrąjį savo įvartį įmušė P.E.Aubameyangas. 74-ąją minutę pasižymėjo Mesutas Ozilas.

77-ąją minutę rezultatą sušvelnino Volodymyras Česnakovas. Jau per pridėtą laiką dar vienį įvartį Ukrainos klubui įmušė Viačeslavas Šarparas.

„Arsenal“ treneris Unai Emery trejus metus iš eilės nuo 2014 iki 2016 laimėjo Europos lygą su „Sevilla“.

Kitose E grupės rungtynėse Lisabonos „Sporting“ 2:0 nugalėjo „Qarabag“ klubą.