2012 03 09 /08:30

Europos lyga: Bilbao „Athletic“ skėlė sensacingą antausį „Manchester United“

UEFA Europos futbolo lygos turnyre ketvirtadienį buvo sužaisti dar keturi susitikimai. Sensacingą nesėkmę namuose prieš Bilbao „Athletic“ ekipą patyrė „Manchester United“ ekipa, o kituose stadionuose taip pat netrūko įtampos ir įvarčių.
Su kamuoliu Wayne'as Rooney
Su kamuoliu Wayne'as Rooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Mame Biram Diouf

Praėjusių metų UEFA Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“ savų žiūrovų akivaizdoje buvo bejėgis rungtynėse su „Athletic Bilbao“ klubu. Ispanų ekipa dominavo iki pat susitikimo pabaigos, o „raudonieji velniai“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 2:3.

Nors pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai po tikslaus Wayne‘o Rooney smūgio, artėjant pirmo kėlinio pabaigai rezultatą išlygino Fernando Llorente.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė. Trenerio Marcelo Bielsa ekipa ir toliau šturmavo varžovų vartus. 72-ą minutę į „United“ komandos vartus krito dar vienas įvartis. Pirmą kartą šiose rungtynėse svečius į priekį išvedė Oscaras De Marcosas, o susitikimo pabaigoje dar ir trečiąjį įvartį įmušė Ikeras Muniainas.

Per pridėtą laiką arbitras pagelbėjo šeimininkams, skirdamas abejotiną 11 metrų baudinį. Jį realizavo Rooney - rungtynės baigėsi ispanų ekipos pergale 3-2.