2016 04 28 /2016 04 29

Europos lyga: dramatiška „Villarreal“ pergalė prieš „Liverpool“ ir lygiosios Ukrainoje

Ketvirtadienio vakarą buvo žaidžiami pirmieji Europos lygos pusfinalio susitikimai. Lvove Ukrainos pastarųjų metų futbolo flagmanas Donecko „Šachtar“ susitiko su titulą ginančia „Sevilla“, o „Villarreal“ savoje aikštėje priėmė „Liverpool“ ekipą.
„Villarreal“ – „Liverpool“
Ericas Bailly ir Philippe Coutinho. / „Scanpix“ nuotr.

Donecko „Šachtar“ – „Sevilla“ 2:2 (2:1)
6' [0:1] Victoras Vitolo
23' [1:1] Marlosas
36' [2:1] Taras Stepanenka
82' [2:2] Kevinas Gameiro (11m)

Ispanai puikiai pradėjo dvikovą. Jau šeštąją minutę Kevinas Gameiro atliko puikų perdavimą Victorui Vitolo, o šis, įsiveržęs į baudos aikštelę, suklaidino varžovą ir pažeme pasiuntė kamuolį į Andrijaus Piatovo ginamus vartus – 1:0.

23-ąją minutę ukrainiečiai rezultatą išlygino. Puikiai sužaidė Jaroslavas Rakickis ir po jo perdavimo Marlosas pasiuntė kamuolį į kairį Davido Soria ginamų vartų kampą – 1:1.​

36-ąją minutę šeimininkų ekipos sirgaliai iš savo vietų šoktelėjo dar kartą. „Šachtar“ labai gražiai įžaidė kampinį ir po to paties Marloso perdavimo iš kairiojo krašto Tarasas Stepanenka smūgiu galva išvedė „šachtininkus“ į priekį – 2:1.

82-ąją minutę į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Kevinas Gameiro.

„Villarreal“ – „Liverpool“ 1:0 (0:0)
90' [1:0] Adrianas

Ispanijos rytuose vykusioje dvikovoje vienintelis įvartis krito pačią paskutinę dvikovos minutę, kai Denisas Suarezas surengė puikų reidą ir atliko perdavimą Adrianui, o šiam beliko pasiųsti kamuolį į anglų vartus – 1:0.

Atsakomieji susitikimai Sevilijoje ir Liverpulyje vyks po savaitės.

Turnyro finalas gegužės 18-ąją bus žaidžiamas Šveicarijoje, Bazelio „St.Jakob-Park“ stadione.