Publikuota: 2014 lapkričio 7d. 07:40

Europos lyga: Giedriaus Arlauskio klubas iškovojo tašką

Giedrius Arlauskis
V.Januškos/LFF.lt nuotr. / Giedrius Arlauskis

Ketvirtadienį vėlai vakare sužaistos likusios dvylika 2014-2015 metų sezono Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro grupių varžybų ketvirtojo turo rungtynės, po kurių vietas atkrintamosiose varžybose užsitikrino „Fiorentina“ (Italija) bei Varšuvos „Legia“ (Lenkija) vienuolikės.

Septintąjį tašką iškovojo antrąją vietą J grupėje užimantis vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) klubas, svečiuose susitikimą su grupės autsaidere „Rio Ave“ (Portugalija) ekipa baigęs lygiosiomis 2:2.

Lietuvis žaidė visą mačą, kuriame šeimininkai dusyk pirmavo po dviejų Diego Lopeso (35 min. ir 77 min. iš 11 m baudinio) tikslių smūgių.

Pirmąsyk rezultatą pavyko išlyginti Claudiu Keseru (60 min.), o antrąjį išlyginamąjį įvartį įmušė Lucianas Filipas (90+4 min.).

Šeimininkai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Prince'o Desiro Gouano (90+2 min.).

J grupės lyderiais tapo trečiąją pergalę iškovoję Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) futbolininkai, namuose 2:0 (0:0) nugalėję Danijos čempionę „Aalborg BK“ (6 tšk.) vienuolikę, kuriai negali padėti traumą besigydantis puolėjas Lukas Spalvis.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Domagojus Vida (70 min.) bei Olegas Gusevas (90+3 min.).

J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 4 3 0 1 8:4 9
2. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 4 2 1 1 11:6 7
3. „Aalborg BK“ (Danija) 4 2 0 2 4:8 6
4. „Rio Ave“ (Portugalija) 4 0 1 3 3:8 1

Kitų ketvirtadienį vėlai vakare pasibaigusių, tačiau neskelbtų ketvirtojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

G grupė –

Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) – „HNK Rijeka“ (Kroatija) 2:0 (2:0)
„Sevilla“ (Ispanija) – Lježo „Standard“ (Belgija) 3:1 (2:1)

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Sevilla“ (Ispanija) 4 2 2 0 7:3 8
2. Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) 4 2 0 2 5:6 6
3. Lježo „Standard“ (Belgija) 4 1 1 2 4:5 4
4. „HNK Rijeka“ (Kroatija) 4 1 1 2 5:7 4

H grupė -

„VfL Wolfsburg“ (Vokietija) – Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 5:1 (0:0)
Londono „Everton“ (Anglija) – „Lille“ (Prancūzija) 3:0 (2:0)

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Londono „Everton“ (Anglija) 4 2 2 0 10:2 8
2. „VfL Wolfsburg“ (Vokietija) 4 1 2 1 7:6 5
3. „Lille“ (Prancūzija) 4 1 2 1 6:6 5
4. Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 4 0 3 1 3:7 3

I grupė -

Prahos „Sparta“ (Čekija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 4:0 (2:0) „SSC Napoli“ (Italija) – Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 3:0 (1:0)

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Prahos „Sparta“ (Čekija) 4 3 0 1 11:4 9
2. „SSC Napoli“ (Italija) 4 3 0 1 8:3 9
3. Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 4 2 0 2 8:6 6
4. Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 4 0 0 4 0:14 0

K grupė -

„EA Guingamp“ (Prancūzija) – Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 2:0 (1:0)
„Fiorentina“ (Italija) – Salonikų PAOK (Graikija) 1:1 (0:0)

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Fiorentina“ (Italija) 4 3 1 0 8:1 10
2. „EA Guingamp“ (Prancūzija) 4 2 1 1 4:3 7
3. Salonikų PAOK (Graikija) 4 1 1 2 7:5 4
4. Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 4 0 1 3 2:10 1

L grupė -

Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – Charkovo „Metalist“ (Ukraina) 2:1 (1:1)
„KSC Lokeren OV“ (Belgija) – „Trabzonspor“ (Turkija) 1:1 (1:1)

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 4 4 0 0 5:1 12
2. „Trabzonspor“ (Turkija) 4 2 1 1 5:3 7
3. „KSC Lokeren OV“ (Belgija) 4 1 1 2 2:4 4
4. Charkovo „Metalist“ (Ukraina) 4 0 0 4 2:6 0

Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.

2014-2015 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas ateinančių metų gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

15min iš Belgrado 24sek

Šaras didžiuojasi „Žalgiriu“: „Europa dabar apie juos žino“

Įspūdingos P.Jankūno kelionės išgyvenimai: „Aš dar 15 metų nebeišlauksiu“

24sek

Treti Eurolygoje – „Žalgiris“ po trilerio palaužė įspūdingai atgijusią CSKA

Besišypsantis Edgaras Ulanovas apie trilerį pabaigoje: „Geriau neklauskit“

Aktualu

„MG Baltic“ gali sustabdyti Seimo NSGK išvadų skelbimą?

Iš koto verčiantis P.Jankūno pokalbis su A.Milakniu: apie Europos Sąjungos paramą ir LeBroną

Visų laukiamas karališkasis bučinys: kaskart santūrumo vis mažiau

Vilniečių emocijos stebint Kauno „Žalgrio“ kovą su Maskvos CSKA

Pamatykite: dramatiška ir įspūdinga „Žalgirio“ pergalė prieš CSKA

Vienbalsiai: „Atsarginiai“ paskelbė NBA sezono apdovanojimus

Verslas

Italija netrukus turės naują Vyriausybę – ar tai lems kitą Europos krizę?

Po pergalės Paulius Jankūnas žėrė ir pokštus, ir rimtus išgyvenimus

Tiesiogiai 24sek

Eurolygos finalas: Madrido „Real“ – Stambulo „Fenerbahče“

Sportas

Skandalas Lenkijoje: futbolo rungtynės virto pragaru – „Lech“ laukia bausmė

„Žalgirį“ Belgrade palaikė 2000 sirgalių: tarp jų – ir Arvydo Sabonio žmona Ingrida

Teisingumo herojai Aktualu

Teismo pirmininkės L.Bajorinienės patarimas besiskiriantiems: „Geriau bloga taika nei geras karas“

Gyvenimas

Požymiai, kad jūsų draugas santykiuose patiria emocinę prievartą: kaip galite padėti

15min tema Aktualu

Nusikaltėlių slaptavietės (1): amžina kontrabandininkų ir muitininkų kova

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?