Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos lyga: lietuvio Gedimino Mažeikos teisėjautame mače „Tottenham“ šventė fantastišką pergalę (visi rezultatai)

„Tottenham“ per 6 minutes įmušė 3 įvarčius.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Tottenham“ per 6 minutes įmušė 3 įvarčius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šešių Lietuvos teisėjų brigada, vadovaujama FIFA kategorijos arbitro Gedimino Mažeikos, ketvirtadienį debiutavo UEFA Europos lygos rungtynėse. Tokio rango varžybose arbitras iš Lietuvos aikštės teisėju dirbo pirmą kartą.

Istorinėse Lietuvos futbolui rungtynėse fantastišką pergalę rezultatu 3:1 (0:0) šventė Londono „Tottenham“ (Anglija) vienuolikė, namuose įveikusi Dublino „Shamrock Rovers“ (Airija) ekipą.

„Shamrock Rovers“ kiek netikėtai pirmoji išsiveržė į priekį, kai 50 minutę įmušė Stephenas Rice'as. Tačiau tuomet buvo fantastiškos šešios minutės „Tottenham“ klubui, per kurias šeimininkai įmušė net tris įvarčius ir nulėmė mačo baigtį. Vienas po kito pasižymėjo Romanas Pavlyučenko (60 min.), Jermainas Defoe (62 min.) ir Giovani dos Santosas (66 min.).

V.Knyzelio/kaff.lt nuotr./G.Mažeikos teisėjautos rungtynės baigėsi lygiosiomis
Gediminas Mažeika

Arbitras iš Lietuvos du kartus atlaikė karštus futbolininkų siūlymus skirti 11 metrų baudinį (po vieną į „Tottenham“ ir „Shamrock Rovers“), tačiau daugiau neišsiskyrė. G.Mažeika taip pat parodė dvi geltonas korteles svečių „Shamrock Rovers“ futbolininkams ir klaidų išvengė.

A grupė:

Kazanės „Rubin“ (Giedrius Arlauskis liko tarp atsarginių) 2:2 „PAOK Saloniki“
23' [0:1] Costinas Lazaras
52' [1:1] Nelsonas Haedo Valdezas
66' [2:1] Vladimiras Dyadyunas
80' [2:2] Georgios Fotakis

„Tottenham“ 3:1 „Shamrock Rovers“
50' [0:1] Stephenas Rice'as
60' [1:1] Romanas Pavlyučenko
62' [2:1] Jermainas Defoe
66' [3:1] Giovani dos Santosas

B grupė:

„Vorksla“ 1:2 „Hannover“
32' [0:1] Mohammedas Abdellaoue
44' [0:2] Christianas Panderis
50' [1:2] Oleksiy Kurylovas

Liežo „Standard“ 3:0 „Kobenhavn“
57' [1:0] Luisas Manuelis Seijasas
72' [2:0] Felipe
79' [3:0] Kanu

C grupė:

Bukarešto „Rapid“ 1:3 „PSV Eindhoven“
28' [1:0] Danas Alexa
43' [1:1] Wilfredas Bouma
89' [1:2] Ola Toivonenas
90' [1:3] Timas Matavzas

„Legia Warsaw“ 3:2 „Hapoel Tel Aviv“
34' [0:1] Toto Tamuzas Temile
67' [1:1] Danijelis Ljuboja
72' [2:1] Marcinas Komorowskis (iš 11 m baudinio)
79' [2:2] Mahranas Lala
89' [3:2] Miroslavas Radovičius

D grupė:

„Sporting Lisbon“ 2:1 „Lazio“ (Marius Stankevičius nežaidė)
21' [1:0] Ricky van Wolfswinkelis
40' [1:1] Miroslavas Klose
45' [2:1] Emiliano Insua
50' Emiliano Insua („Sporting Lisbon“) pašalintas iš aikštės

„Vaslui“ (Vytautas Černiauskas žaidė visą mačą) 2:2 „Zurich“
32' [0:1] Alexandre'as Alphonse'as
62' [1:1] Wesley Lopesas (iš 11 m baudinio)
77' [2:1] Mike'as Temwanjera
79' [2:2] Alexandre'as Alphonse'as
61' Philippe'as Kochas („Zurich“) pašalintas iš aikštės

E grupė:

„Maccabi Tel Aviv“ 1:1 „Dynamo Kiev“
9' [0:1] Brownas Ideye
44' [1:1] Doras Micha

„Stoke City“ 2:1 „Bešiktaš“
13' [0:1] Roberto Hilbertas
15' [1:1] Peteris Crouchas
78' [2:1] Jonathanas Waltersas (11 m.)

F grupė:

„Red Bull Salzburg“ 3:0 „Slovan Bratislava“
60' [1:0] Santiago Leonardo
77' [2:0] Gonzalo Zarate
90' [3:0] Dušanas Svento

„Athletic Bilbao“ 2:0 „PSG“
20' [1:0] Igoris Gabilondo
45' [2:0] Markelis Susaeta Laskurainas
52' Mohamedas Lamine Sissoko („PSG“) pašalintas iš aikštės

G grupė:

„Metalist Kharkiv“ 1:1 „AZ Alkmaar“
26' [0:1] Jozy Altidore'as
76' [1:1] Barcellos Freda Taisonas

„Malmo“ 1:2 „Austria Wien“
17' [0:1] Naceris Barazite'as
36' [0:2] Alexanderis Grunwaldas
82' [1:2] Mathiasas Ranegie
90' Pascalis Grunwald („Austria Wien“) pašalintas iš aikštės

H grupė:

„Braga“ 1:2 „Brugge“
53' [1:0] Helderis Barbosa
71' [1:1] Josephas Akpala
90' [1:2] Ryanas Donkas

„Maribor“ 1:2 „Birmingham City“
29' [1:0] Daliboras Volas
64' [1:1] Chrisas Burke
79' [1:2] Wade'as Elliottas

I grupė:

„Rennes“ 1:1 „Atletico Madrid“
56' [1:0] Victoras Hugo Montano
87' [1:1] Juanfranas

„Celtic“ 1:1 „Udinese“
3' [1:0] Sung-Yuengas Ki (11 m.)
88' [1:1] Almenas Abdi

J grupė:

„Schalke“ 3:1 „Maccabi Haifa“
8' [1:0] Christianas Fuchsas
35' [1:1] Idanas Veredas
65' [2:1] Christianas Fuchsas
81' [3:1] Jose Manuelis Jurado

„AEK Larnaca“ 1:1 „Steuau Bucuresti“
59' [1:0] Milanas Mrdakovičius
65' [1:1] Mihai Costea
65' Pablo Danielis Brandanas („Steaua Bucuresti“) pašalintas iš aikštės

K grupė:

„Odense“ 0:2 „Fulham“
36' [0:1] Andrew Johnsonas
88' [0:2] Andrew Johnsonas
90' Kalilou Mohamedas Traore („Odense“) pašalintas iš aikštės

„Twente“ 4:1 „Wisla Krakow“
8' [0:1] Dudu Bitonas
32' [1:1] Luukas de Jongas
45' [2:1] Marcas Janko
57' [3:1] Marcas Janko
80' [4:1] Willemas Janssenas

L grupė:

„Lokomotiv Moscow“ 0:2 „Anderlecht“
11' [0:1] Matiasas Suarezas
71' [0:2] Dieumerci Mbokani

„AEK Athens“ 1:2 „Sturm Graz“
50' [1:0] Joachimas Standfestas (į savus vartus)
87' [1:1] Thomasas Burgstalleris
90' [1:2] Mario Haasas
53' Traianos Dellas („AEK Athens“) pašalintas iš aikštės

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką