Europos lyga: Londono „Arsenal“ aštuntfinalį pradėjo fiasko Prancūzijoje

Ketvirtadienį prasidėjo Europos lygos aštuntfinalio etapas. Londono „Arsenal“ klubas skaudžiai krito Prancūzijoje.
„Rennes“ švenčia pergalę
„Rennes“ švenčia pergalę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmose aštuntfinalio rungtynėse Londono „Arsenal“ 1:3 nusileido „Rennes“ ekipai.

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. Jau ketvirtąją minutę kanonierius į priekį išvedė Alexas Iwobi.

„Arsenal“ griūtis prasidėjo 41 minutę, kai antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti Sokratis. Iškart po to rezultatą išlygino Benjaminas Bourigeaudas.

Negana to, 65 minutę į savus vartus įsimušė Nacho Monrealis, išvedęs į priekį „Rennes“ ekipą.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį Prancūzijos ekipai įmušė Ismaila Sarras.

Tai buvo pirmasis „Arsenal“ pralaimėjimas išvykoje Prancūzijos klubui Europos turnyrų istorijoje.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės vyks kovo 14 dieną.