Europos lyga: „Manchester United“ pergalė ir meistriškas M.Rashfordo įvartis

Antrasis Europos lygos pusfinalis prasidėjo „Manchester United“ pergale. Ispanijoje vykusiose rungtynėse anglai 1:0 nugalėjo Vigo „Celta“ futbolininkus.
„Manchester United“
„Manchester United“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje „Manchester United“ žaidėjai Marcusas Rashfordas, Henrikhas Mkhitaryanas ir Jesse Lingardas sukūrė pavojingas progas, bet „Celta“ vartininkas Sergio Alvarezas jas meistriškai atrėmė.

Mančesterio klubas ispanų gynybą pralaužė antrajame kėlinyje. 67-ąją minutę po standartinės situacijos pasižymėjo Marcusas Rashfordas. 19-metis pats uždirbo baudos smūgį ir meistriškai smūgiavo virš varžovų sudarytos sienelės į tolimąjį vartų kampą, kurį turėjo saugoti S.Alvarezas.

Per likusį laiką Mančesterio klubas perėjo į gynybą ir artėjant rungtynių pabaigai kaip išmanydami tempė laiką. J.Mourinho manevravo keitimais, o P.Pogba užsidirbo geltoną kortelę už laiko tempimą.

Atsakomosios rungtynės gegužės 11 dieną vyks Mančesteryje.

Kitame Europos lygos pusfinalyje po pirmųjų rungtynių Amsterdamo „Ajax“ 4:1 pirmauja prieš Liono „Olympique“.

Mančesterio klubas iki šiol nėra laimėjęs Europos lygos.