Europos lyga: „Manchester United“ Rostovo laukuose išpešė tik lygiąsias

Ketvirtadienį Europos lygoje prasidėjo aštuntfinalio etapas. Pirmosiose rungtynėse Rusijoje „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Rostov“ ekipa.
„Manchester United“
„Manchester United“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

35-ąją minutę Mančesterio ekipą į priekį išvedė po traumos sugrįžęs Henrikhas Mkhitaryanas.

53-iąją minutę rezultatą išlygino Aleksandras Bukharovas.

Mančesterio klubas vos nepatyrė pralaimėjimo, kai antrajame kėlinyje vos nepasižymėjo Aleksandras Erokhinas.

Prieš rungtynes Jose Mourinho skundėsi ypač prasta Rostovo aikšte, tačiau ši daugiau nesklandumų sukėlė šeimininkams. 18-ąją minutę dėl traumos aikštę turėjo palikti Vladimiras Granatas.

Atsakomosios rungtynės kovo 16 dieną vyks Mančesteryje.

Europos lyga išlieka vieninteliu prestižiniu turnyru, kurio „Manchester United“ klubas nėra laimėjęs.