Europos lyga: sugrįžę sirgaliai Londone ir anglų klubų vargai Ukrainoje ir Austrijoje

UEFA Europos lygoje ketvirtadienio vakarą sužaisti 24 penktojo turo mačai. Juose užfiksuota ir netikėtų rezultatų.
Sirgaliai „Arsenal“ rungtynėse
Sirgaliai „Arsenal“ rungtynėse / „Scanpix“ nuotr.

Netikėtą pralaimėjimą Ukrainoje patyrė „Leicester“ klubas, 0:1 nusileidęs Luhansko „Zorya“ ekipai.

Pergalingą įvartį Ukrainos klubui, kuris namų rungtynes žaidžia Zaporožės mieste, 84-ąją minutę įmušė Allahyaras Sayyadmaneshas.

Nepaisant nesėkmės, „Leicester“ jau yra užsitikrinęs vietą atkrintamosiose varžybose.

Taškus prarado ir kitas anglų klubas Londono „Tottenham Hotspur“, išvykoje nesugebėjęs įveikti austrų Linco LASK klubo – rungtynės baigėsi 3:3.

„Scanpix“ nuotr./Jose Mourinho

Pirmuosius du įvarčių Jose Mourinho komandai pelnė Garethas Bale'as ir Son Heung-minas, o 87-ąją minutę pasižymėjus Dele Alli atrodė, jog Londono ekipa išsiveš pergalę, tačiau Mamoudou Karamoko jau per pridėtą laiką savo komandai išplėšė tašką.

Šios lygiosios leido užsitikrinti „Tottenham“ bilietą kitame etape, tačiau grupėje Londono ekipa dabar jau užima tik antrąją vietą – ją pralenkė nugalėjusi „Antwerp“ komanda iš Belgijos.

Kiek geriau sekėsi trečiajam anglų klubui Londono „Arsenal“. „Kanonieriai“ tapo pirmąja „Premier“ lygos komanda nuo karantino pradžios kovą, kurios namų rungtynes galėjo stebėti žiūrovai, o tai padėjo jai namuose 4:1 nugalėti Vienos „Rapid“ klubą.

Susitikimą „Emirates“ stadione stebėjo 2000 sirgalių – tiek nuo šiol galės žiūrėti anglų klubų mačus tuo atveju, jei regionas, kuriame yra stadionas, patenka į vidutinės COVID-19 rizikos zoną.

Sudėtingą pergalę pasiekė be Zlatano Ibrahimovičiaus žaidęs „AC Milan“ klubas.

Italijos čempionato lyderiai namuose 0:2 atsiliko nuo Glazgo „Celtic“, bet pasižymėjo net keturis sykius ir išplėšė pergalę 4:2.