Europos lyga: sunki „Manchester City“ pergalė, „Udinese“ laimėti nesugebėjo

"Manchester City" gerbėjai
„Scanpix“ nuotr. / „Manchester City“ gerbėjai
0

Vėlų ketvirtadienio vakarą Europos lygos futbolo turnyre buvo sužaisti dar septyni šešioliktfinalio susitikimai. „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas išvykoje tik po atkaklios kovos palaužė „Porto“ ekipą ir gerokai palengvino savo situaciją prieš atsakomąsias rungtynes Anglijoje.

Portugalijoje vykusį susitikimą rezultatu 2:1 laimėjo svečiai iš Mančesterio. Lemiamą įvartį nugalėtojams 85-ąją susitikimo minutę pelnė Sergio Aguero, nors po pirmojo kėlinio priekyje buvo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje ne tik nesugebėjo išsaugoti pranašumo, bet ir praleido įvartį į savus vartus. 55-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė Alvaro Pareira, o „Manchester City“ pergalę pasiekė tik pačioje mačo pabaigoje.

Svarbią pergalę išvykoje iškovojo ir „Valencia“ komandos futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu 1-0 sugebėjo įveikti anglų vidutinioką „Stoke City“. Svečiai vienintelį įvartį įmušė 36-ą susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo turkas Mehmetas Topalas.

Tuo metu kiek netikėtai pergalės iškovoti nepavyko „Udinese“ vienuolikei, kuri namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su graikų „PAOK“ klubu.

„Porto“ 1 – 2 „Manchester City“
27‘ [1 – 0] Silvestre Varela
55‘ [1 – 1] Alvaro Pareira (į savus vartus)
85‘ [1 – 2] Sergio Aguero

„Stoke City“ 0 – 1 „Valencia“
36‘ [0 – 1] Mehmet Topal

„Steaua“ 0 – 1 „Twente“
53‘ [0 – 1] Ola John