Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos lyga: „Tottenham“ likimas turnyre pakibo ant plauko

„Tottenham“ patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Tottenham“ patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose.
Šaltinis: EuroFootball.lt
0
A A

Trečiadienį buvo žaidžiamos šešių UEFA Europos lygos grupių penktojo turo rungtynės, po kurių Londono „Tottenham“ likimas turnyre pakibo ant plauko.

Harry Redknappo auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 1-2 nusileido Salonikų PAOK vienuolikei, o toje pačioje A grupėje Kazanės „Rubin“ namuose 4-1 sutriuškino taškų neturinčią Dublino „Shamrock Rovers“ komandą.

Vartininkas iš Lietuvos Giedrius Arlauskis („Rubin“) dvikovai registruotas nebuvo.

Trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengiantis Anglijos sostinės klubas pasirodymą Europoje pratęstų, jei už dviejų savaičių išvykoje nugalėtų Airijos ekipą, o PAOK namuose neprarastų taškų prieš „Rubin“.

Negana to, „Tottenham“ futbolininkams teks rūpintis, jog palankiai susiklosčius rezultatams, jų įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumas būtų geresnis nei rusų.

Be PAOK, vietą Europos lygos šešioliktfinalyje jau yra užsitikrinusios Liežo „Standard“, „Hannover“, Eindhoveno PSV, Varšuvos „Legia“, Charkovo „Metalist“, „Braga“ bei Madrido „Atletico“ komandos.

Rezultatai:

A grupė:
Kazanės „Rubin“ 4 – 1 Dublino „Shamrock Rovers“
10' [1 – 0] N.H. Valdez
12' [1 – 1] K. Oman
36' [2 – 1] B. Natcho
51' [3 – 1] N.H. Valdez
62' [4 – 1] O. Martins

Londono „Tottenham“ 1 – 2 Salonikų PAOK
6' [0 – 1] D. Salpingidis
14' [0 – 2] S. Athasiadis
38' [1 – 2] L. Modric (iš 11 m. baudinio)
38' iš aikštės pašalintas K. Stafylidis („Tottenham“)

Turnyrinė lentelė:
1. Salonikų PAOK 11
2. Kazanės „Rubin“ 10
3. Londono „Tottenham“ 7
4. Dublino „Shamrock Rovers“ 0

B grupė:
Liežo „Standard“ 2 – 0 „Hannover“
26' [1 – 0] M. Tchite
59' [2 – 0] G.B. Cyriac

Poltavos „Vorskla“ 1 – 1 „Kobenhavn“
31' [1 – 0] D. N'Doye
37' [1 – 1] D. N'Doye (į savus vartus)

Turnyrinė lentelė:
1. Liežo „Standard“ 11
2. „Hannover“ 8
3. „Kobenhavn“ 5
4. Poltavos „Vorskla“ 2

C grupė:
Varšuvos „Legia“ 0 – 3 Eindhoveno PSV
32' [0 – 1] M. Zewlakow (į savus vartus)
59' [0 – 2] D. Mertens (iš 11 m. baudinio)
68' [0 – 3] Z. Labyad
56' [iš aikštės išvarytas D. Kuciak („Legia“)

Bukarešto „Rapid“ 1 – 3 Tel Avivo „Hapoel“
12' [0 – 1] N.E. Igiebor
39' [0 – 2] T.T. Temile (iš 11 m. baudinio)
43' [1 – 2] C.I. Deac (iš 11 m. baudinio)
45' [1 – 3] S. Toama

Turnyrinė lentelė:
1. Eindhoveno PSV 13
2. Varšuvos „Legia“ 9
3. Tel Avivo „Hapoel“ 4
4. Bukarešto „Rapid“ 3

G grupė:
„Malmo“ 0 – 0 Alkmaro AZ

Charkovo „Metalist“ 4 – 1 Vienos „Austria“
17' [1 – 0] M. Devic
19' [1 – 1] F. Mader
40' [2 – 1] A.d.L. Edmar
60' [3 – 1] P. Gueye
90' [4 – 1] J. Sosa

Turnyrinė lentelė:
1. Charkovo „Metalist“ 13
2. Alkmaro AZ 7
3. Vienos „Austria“ 5
4. „Malmo“ 1

H grupė:
„Braga“ 1 – 0 „Birmingham“
51' [1 – 0] H. Viana
11' N. Zigic („Birmingham“) nerealizavo 11 m baudinio

„Maribor“ 3 – 4 Briugės „Club“
11' [1 – 0] D. Volas
51' [2 – 0] R. Donk (į savus vartus)
68' [3 – 0] D. Volas
74' [3 – 1] N. Dirar
77' [3 – 2] N. Dirar
82' [3 – 3] J. Akpala
90' [3 – 4] R. Donk

Turnyrinė lentelė:
1. Briugės „Club“ 10
2. „Braga“ 10
3. „Birmingham“ 7
4. „Maribor“ 1

I grupė:
Glazgo „Celtic“ 0 – 1 Madrido „Atletico“
30' [0 – 1] A. Turan

„Rennes“ 0 – 0 „Udinese“

Turnyrinė lentelė:
1. Madrido „Atletico“ 10
2. „Udinese“ 8
3. Glazgo „Celtic“ 5
4. „Rennes“ 3

EuroFootball.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką