Europos lygoje – fantastiškas „Tottenham Hotspur“ įvartis iš 45 metrų

Londono „Tottenham Hotspur“ pelnė nuostabų tolimą įvartį ir šventė lengvą pergalę Europos lygoje prieš Razgrado „Ludogorec“.
Londono „Tottenham Hotspur“ – Razgrado „Ludogorec“
Londono „Tottenham Hotspur“ – Razgrado „Ludogorec“ / „Scanpix“ nuotr.

„Spurs“ laimėjo net 4:0 namuose, o didžiausio dėmesio sulaukė Harry Winkso smūgis iš 45 metrų.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Vinicius (16 ir 34 min.), o tašką rungtynėse padėjo Lucasas Moura, pasižymėjęs 73-ąją minutę.

Londono „Arsenal“ taip pat nesunkiai 3:0 nugalėjo „Molde“ futbolininkus išvykoje.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Nicolasas Pepe (50 min.), Reissas Nelsonas (55 min.) ir Folarinas Balogunas (83 min.).

„Lille“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „AC Milan“.

Milaniečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Samuelis Castillejo, o rezultatą išlygino Jonathanas Bamba, įmušęs 65-ąją minutę.