Europos lygoje – įvartis per pusę aikštės

UEFA Europos lygoje vėlų ketvirtadienio vakarą sužaisti dar 12 antrojo turo susitikimų. Viename iš jų užfiksuotas itin retas atvejis futbole – įvartis per daugiau nei pusę aikštės.
„Omonia“ žaidėjai sveikina Jordi Gomezą
„Omonia“ žaidėjai sveikina Jordi Gomezą / „Scanpix“ nuotr.

Nikosijos „Omonia“ iš Kipro ir Eindhoveno PSV ir Nyderlandų komandų rungtynėse pergalę 2:1 pasiekė olandai, bet įspūdingiausią mačo epizodą pirmajame kėlinyje užfiksavo kipriečiai.

29-ąją minutę Jordi Gomezas po arbitro neužfiksuotos pražangos pasinaudojo varžovų išsiblaškymu ir spyrė kamuolį iš už vidurio linijos. Visų nuostabai, šis perskrido vartus palikusį PSV vartininką ir atsidūrė tinkle.

Tiesa, pasinaudoti šiuo kurioziniu įvarčiu kipriečiai nesugebėjo, nes du įvarčius pelnė Donyellis Malenas.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, namuose 3:0 „Dundalk“ ekipą iš Airijos.

Po įvartį „kanonieriams“ pelnė Eddie Nketiah (42 min.), Joe Willockas (44 min.) ir Nicolas Pepe (46 min.).