Europos lygos aštuntfinalis: „Tottenham“ 1:3 nusileido „Benfica“ ekipai

Ketvirtadienį vakare Europos stadionuose prasidėjo UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapas. Komandos sužaidė pirmąsias tarpusavio rungtynes iš dviejų.
„Tottenham“ futbolininkai
„Tottenham“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.
Minimalų pranašumą namuose įgijo „Porto“ ekipa. Vienintelis Jacksono Martinezo įvartis lėmė Portugalijos vienuolikės pergalę prieš Rafaelio Benitezo vadovaujamą „Napoli“ klubą.

Kitame mače „Valencia“ futbolininkai pasismagino Bulgarijoje. Juano Antonio Pizzi treniruojama ekipa rezultatu 3:0 sutriuškino „Ludogrets“ komandą. Rungtynes baigė tik 20 futbolininkų – mače buvo parodytos dvi raudonos kortelės.

Dar vienas anksčiau vykęs susitikimas tarp „Basel“ ir Zalcburgo „Red Bull“ klubų baigėsi lygiosiomis 0:0.

Vėliau vykusiame susitikime pralaimėjimą namuose patyrė Londono „Tottenham“ futbolininkai. „Spurs“ ekipa 1:3 nusileido „Benfica“ klubui.

Sevilijos miesto derbyje triumfavo „Real Betis“ ekipa, nugalėjusi „Sevilla“ vienuolikę. Pergalę komandai atnešė Leo Baptistao ir Salva Sevilla įvarčiai.

Italų klubų mūšyje tarp Turino „Juventus“ ir „Fiorentina“ ekipų buvo užfiksuotos lygiosios 1:1

Triuškinamą pergalę namuose šventė „Lyon“ klubas. Nepaisant to, kad praleido pirmi, „Olympique“ futbolininkai „išrašė“ keturis įvarčius į „Viktoria Plzen“ klubo vartus.

Rezultatai:

„Porto“ – „Napoli“ 1:0
57' [1 – 0] J.Martinez

„Ludogrets“ – „Valencia“ 0:3
5' [0 – 1] Barragan
33' [0 – 2] F.Cartabia
59' [0 – 3] P.Senderos
24' S.Keita („Valencia“) – raudona kortelė
80' J.Quixada („Ludogrets“) – raudona kortelė

„Basel“ – „Salzburg“ 0:0

„AZ“ – „Anzhi“ 1:0
29' [1 – 0] A.Johannsson (11 m)

„Lyon“ – „Viktoria Plzen“ 4:1
3' [0 – 1] T.Horava
12' [1 – 1] G.Fofana
53' [2 – 1] A.Lacazette
61' [3 – 1] A.Mvuemba
70' [4 – 1] G.Fofana

„Sevilla“ – „Real Betis“ 0:2
15' [0 – 1] L.Baptistao
77' [0 – 2] S.Sevilla

„Tottenham“ – „Benfica“ 1:3
30' [0 – 1] Rodrigo
58' [0 – 2] Luisao
64' [1 – 2] C.Eriksen
84' [1 – 3] Luisao

„Juventus“ – „Fiorentina“ 1:1
3' [1 – 0] A.Vidal
79' [1 – 1] M.Gomez