Europos lygos ketvirtfinaliai: Fernando Torreso dublis lėmė „Chelsea“ pergalę, „Tottenham“ neįveikė „Basel“

Ketvirtadienį vakare prasidėjo UEFA Europos lygos ketvirtfinalio kovos.
Yossi Benayounas, Fernando Torresas ir Frankas Lampardas
Yossi Benayounas, Fernando Torresas ir Frankas Lampardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Chelsea“ klubas namuose įveikė Kazanės „Rubin“ ekipą, kuriai atstovauja ir lietuvis Giedrius Arlauskis.

Rungtynių pradžioje po kurioziškos situacijos sostinės komandą į priekį išvedė Fernando Torresas, kiek vėliau rezultatą smūgiu į viršutinį vartų kampą skirtumą padvigubino Victoras Mosesas.

Nepaisant to, kad „Rubin“ 11 metrų baudiniu sušvelnino skirtumą, antrajame kėlinyje antrąjį savo įvartį įmušė ispanų puolėjas F.Torresas.

„Chelsea“ – „Rubin“ 3:1

16' [1 – 0] F.Torres
32' [2 – 0] V.Moses
41' [2 – 1] B.Natcho (11 m)
70' [3 – 1] F.Torres

Kitas Londono klubas „Tottenham“ sugebėjo atsitiesti po dviejų praleistų įvarčių prieš „Basel“ ekipą.

„Tottenham“ – „Basel“ 2:2

30' [0 – 1] V.Stocker
34' [0 – 2] F.Frei
40' [1 – 2] E.Adebayor
58' [2 – 2] G.Sigurdsson

Lisabonos „Benfica“ ir „Newcastle“ rungtynėse solidžią pergalę iškovojo Portugalijos klubas. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai iš Anglijos po P.Cisse įvarčio, tačiau Rodrigo, Lima ir O.Cardozo tikslūs smūgiai lėmė šeimininkų pergalę.

„Benfica“ –  „Newcastle“ 3:1

13' [0 – 1] P.Cisse
25' [1 – 1] Rodrigo
65' [2 – 1] Lima
71' [3 – 1] O.Cardozo (11 m)

Puikią poziciją prieš atsakomąsias rungtynes užsitikrino Stambulo „Fenerbahce“, namuose nugalėję Romos „Lazio“ ekipą rezultatu 2:0. Abu įvarčiai krito rungtynių pabaigoje. Italijos futbolininkai rungtynes baigė dešimtyje.

„Fenerbahce“ – „Lazio“ 2:0

78' [1 – 0] P.Webo (11 m)
90' [2 – 0] D.Kuyt
47' O.Onazi („Lazio“) išvarytas iš aišktės