Europos lygos ketvirtfinalyje – dvi anglų komandos: tolyn prasprūdo ir „Wolves“

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą sužaisti paskutiniai du UEFA Europos lygos aštuntfinalio mačai. Po jų paaiškėjo dar du ketvirtfinalio dalyviai – jais tapo „Wolverhampton“ ir „Basel“ klubai.
„Wolves“ futbolininkai
„Wolves“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Wolves“ namuose po Raulio Jimenezo įvarčio nuo 11 metrų žymos 1:0 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

„Vilkų“ meksikietis vienintelį rungtynių įvartį pelnė jau 9-ąją minutę.

Svečiai iš Graikijos 29-ąją minutę rezultatą buvo išlyginę, tačiau netrukus turėjo nusivilti, kai teisėjas VAR pagalba užfiksavo nuošalę ankstyvoje atakos stadijoje.

Pirmasis komandų susitikimas dar prieš karantiną Pirėjuje baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Wolves“ ketvirtfinalyje kausis su „Sevilla“ futbolininkais.

Kitame susitikime „Basel“ namuose taip pat 1:0 pranoko Frankfurto „Eintracht“ komandą.

Šveicarai pirmąjį mačą išvykoje buvo laimėję net 3:0, tad šįkart jiems užteko sutvarkyti formalumus. Pergalę Bazelio ekipai išplėšė 88-ąją minutę pasiektas Fabiano Frei įvartis.

„Basel“ ketvirtfinalyje grumsis su Donecko „Šachtar“ komanda.

Kituose dviejuose ketvirtfinaliuose „Manchester United“ kausis su „Copenhagen“, o Milano „Inter“ mes iššūkį Lėverkuzeno „Bayer“ komandai.

Visos keturios akistatos dėl bilietų į pusfinalį įvyks neutraliose teritorijose Vokietijoje. Rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 10-11 dienomis.