Europos stadionuose „Liverpool“ mušė tris, „Brighton“ blynas svilo, o „Legia“ kūrė staigmeną

Ketvirtadienį net 16-oje Europos stadionų startavo UEFA Europos lygos grupių etapo varžybos.

Vienas iš didžiausių favoritų „Liverpool“ startavo išvykoje ir jau 14 min. atsiliko.

Florianas Fleckeris į priekį išvedė LASK ekipą iš Austrijos.

Vis dėlto svečiai antrajame kėlinyje atsakė trimis tiksliais smūgiais ir šventė pergalę 3:1 (0:1).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Liverpool“ džiaugsmas

Pasižymėjo baudinį realizavęs Darwinas Nunezas (56 min.), Luisas Diazas (63 min.) ir nuo suolo kilęs Mohamedas Salahas (88 min.).

Nesėkmingai UEFA turnyruose debiutavo Anglijos „Premier“ lygoje žibantis „Brighton“ klubas, namie 2:3 (1:2) nusileidęs Atėnų AEK.

Tuo metu Vilniaus „Žalgirio“ skriaudikas, Švedijos čempionas „Hacken“ išvykoje net 0:4 (0:2) buvo sutriuškintas Lėverkuzeno „Bayer“ klubo.

Londono „West Ham“ – Bačka Topolos TSC 3:1

Konferencijų lygos grupių etapo pirmajame ture staigmeną pateikė Varšuvos „Legia“.

Lenkijos klubas namie 3:2 (2:2) nugalėjo Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujančią Birmingemo „Aston Villa“ ekipą.

Tikrą stebuklą sukūrė ir Mostaro „Zrinjski“ vienuolikė iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Ji namie pralaimėjo pirmąjį kėlinį favoritui Alkmaro AZ klubui 0:3, bet antrajame atsakė keturiais įvarčiais ir triumfavo 4:3 (0:3).