F.Černycho rezultatyvus perdavimas dar labiau priartino „Jagiellonia“ prie čempionų titulo

Balstogės „Jagiellonia“ klubas sekmadienį šventė nepaprastai svarbią pergalę, Lenkijos pirmenybių 31-ojo turo mače namuose 1:0 įveikdamas Ščecino „Pogon“.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / Facebook.com

Pergalingą įvartį 33-ąją dvikovos minutę po Fiodoro Černycho perdavimo įmušė airis Cillianas Sheridanas.

Lietuvos rinktinės kapitonas šiame mače žaidė visas 90 minučių.

Arvydas Novikovas dvikovą irgi pradėjo starto sudėtyje, bet 85-ąją minutę buvo pakeistas.

Po pergalės „Jagiellonia“ turi 33 taškus ir lieka pirmenybių lydere.

Antroje vietoje žengęs Varšuvos „Legia“ klubas tik lygiosiomis 1:1 namuose sužaidė su Krokuvos „Wisla“ ir užleido antrą poziciją Poznanės „Lech“.

Poznanės klubas nuo Balstogės ekipos atsilieka dviem taškais, „Legia“ – trim.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas