FA taurė: „Liverpool“ iškovojo neįprastą pergalę – varžovai įsimušė net 3 įvarčius

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dar trejos Futbolo asociacijos (FA) taurės penktojo etapo rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo FC „Liverpool“ ekipa, savų žiūrovų akivaizdoje net 6:1 (2:1) sutriuškinusi antrosios pagal pajėgumą lygos „Brighton & Hove Albion“ komandą. Įdomu tai, kad pusę įvarčių svečiai įsimušė į savus vartus, o Liamas Bridcuttas gali „džiaugtis“ dubliu.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame kėlinyje „Brighton“ neleido varžovams dominuoti ir į 5-ą minutę Martino Skrtelio pelnytą įvartį atsakė puikiu Kazengos LuaLua smūgiu iš toli. Tiesa, prieš pat pertrauką L. Bridcuttas leido varžovams įgyti pranašumą.

Antrame kėlinyje šeimininkai smaginosi su varžovais – pasižymėjo A. Carrollas, prie L. Bridcutto prisidėjo į savus vartus įsimušęs Lewisas Dunkas, o triuškinimą užbaigė prieš tai 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjęs Luisas Suarezas.

Pakartotines rungtynes teks sužaisti vienam Anglijos „Premier“ lygos lyderių Londono „Tottenham“ klubui, kuris išvykoje neįveikė trečio diviziono „Stevenage“ ekipos – 0:0 (0:0).

Visas jėgas atidavę šeimininkai neleido svečiams pademonstruoti sau įprasto futbolo, o arčiausiai tikslo antrajame kėlinyje buvo Louisas Saha, tačiau jo tikslus smūgis nebuvo įskaitytas, nes lietė nuošalėje stovėjusį Scottą Parkerį.

Rezultatai:

„Crawley“ 0 – 2 „Stoke“
42' [0 – 1] Jonathan Walters (11 m)
52' [0 – 2] Peter Crouch

17' Rory Delap („Stoke“)

„Stevenage“ 0 – 0 Londono „Tottenham“

„Liverpool“ 6 – 1 „Brighton & Hove“
5' [1 – 0] Martin Skrtel
17' [1 – 1] Kazenga LuaLua
44' [2 – 1] Liam Bridcutt (į savus vartus)
57' [3 – 1] Andy Carroll
71' [4 – 1] Liam Bridcutt (į savus vartus)
74' [5 – 1] Lewis Dunk (į savus vartus)
85' [6 – 1] Luis Suarez

81'' Luis Suarez („Liverpool“) nerealizavo 11 metrų baudinio.