FA taurė: nuostabus „Watford“ įvartis ir nutrūkusi „Arsenal“ styga

Arseno Wengero auklėtiniai grimzta gilyn į nesėkmių liūną. Sekmadienį vykusiose FA taurės rungtynėse „kanonieriai“ sensacingai 1:2 nusileido „Watford“ ekipai ir iš turnyro iškrito.
Arsenas Wengeras
Arsenas Wengeras / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Įvartis

Per pastarąsias septynerias rungtynes A.Wengero auklėtiniai patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą.

„Arsenal“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir į komandą sugrįžęs Alexis Sanchezas.

Įvarčiais varžovus „Watford“ apipylė tik antrame kėlinyje. Pirmasis 50-ą minutę pasižymėjo Odionas Ighalo. Jam galva rezultatyvų perdavimą atliko Troy'us Deeney.

Po trylikos minučių Q.Floreso auklėtiniai „kanonieriams“ sudavė dar vieną smūgį. Šįkart įvartį nuostabiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė Adlene’as Guedioura. Antrą rezultatyvų perdavimą atliko T.Deeney.

Dvikovos pabaigoje „Arsenal“ puolėjui Danny Welbeckui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau gelbėtis iš skęstančio laivo buvo jau vėlu.

Skaudi nesėkmė britų spaudoje įžiebė tik dar daugiau gandų, jog vasarą „Arsenal“ klubo vadovai atsisakys A.Wengero paslaugų ir ieškosis naujo stratego.

Šiemet „kanonieriai“ turėjo puikią galimybę FA taurės nugalėtojais tapti trečiąkart iš eilės.

Iš viso „Arsenal“ ekipa šį turnyrą yra laimėjusi dvylika kartų. Pagal šį rodiklį A.Wengero auklėtiniai yra pirmoje vietoje, tačiau juos pasivyti galimybę šeštadienį turės „Manchester United“ ekipa, ginklus suremsianti su „West Ham United“ klubu.