FA taurėje – paskutinę minutę išsigelbėjusi „Manchester United“ ekipa

Louisas van Gaalas gali trumpam atsikvėpti - jo vadovaujamas “Manchester United” klubas šeštadieno FA taurės rungtynėse per plauką išnešė sveiką kudašių. Paskutinę minutę vienuolikos metrų baudinį įmušęs Wayne’as Rooney lėmė “raudonųjų velnių” pergalę 1:0 prieš “Sheffield United” komandą.
„Manchester United“
„Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ FA taurės dvikovoje su „Sheffield United“ ekipa kamuolį kontroliavo 65% viso rungtynių laiko, o į varžovų Goerge’o Longo vartus šovė aštuonis kartus, tačiau sukurpti pavyko vos vieną pavojingesnę ataką.

Vienintelį rungtynių įvartį 90-ą minutę nuo vienuolikos metrų žymos įmušė W.Rooney.

Tai buvo viso labo antra „Man Utd“ pergalė per pastarąsias dešimt rungtynių. Nors panašu, kad „raudonieji velniai“ po truputį bėga nuo nesėkmių audros, Didžiosios Britanijos spaudoje nuolat šmėžčioja pranešimai, kad klubui būtinos skubios permainos.