FA taurės finale „Manchester City“ klubas šešiais įvarčiais sutriuškino „Watford“

Raheemas Sterlingas pasižymėjo pirmuoju nuo 1953 metų „hat-trick'u“ FA taurės finale, o „Manchester City“ klubas 6:0 sutriuškino „Watford“. Tai trečiasis Pepo Guardiolos treniruojamos komandos titulas Anglijoje šį sezoną – vienai komandai vyrų varžybose iki šiol tai nėra pavykę padaryti.
„Manchester City“ iškovojo trečią sezono titulą Anglijoje – FA taurę.
„Manchester City“ iškovojo trečią sezono titulą Anglijoje – FA taurę. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

R.Sterlingas tapo šeštadienio vakaro žvaigžde, o „Manchester City“ šventė trečiąjį titulą – prie lygos taurės ir čempionato aukso komanda pridėjo FA taurę.

Šeštadienį Mančesterio futbolininkai parodė savo jėgą, kurią demonstravo viso sezono metu.

Tik rungtynių pradžioje „Watford“ turėjo gerą progą, bet „City“ vartininkas Edersonas sugėrė Roberto Pereyros smūgį.

Paskui įsibėgėjo Anglijos čempionai. Davidas Silva iš arti nukreipė kamuolį į vartus 26 minutę. R.Sterlingas 38 minutę padvigubino persvarą prieš pertrauką.

Kevinas De Bruyne'as (61 min.) ir Gabrielis Jesusas (68 min.) įvarčiais tęsė Mančesterio komandos dominavimą.

Dar du įvarčius R.Sterlingas pelnė per paskutines 10 minučių (81 ir 87 min.)

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Manchester City“ iškovojo trečią sezono titulą Anglijoje – FA taurę.

Tai buvo šeštoji „Manchester City“ iškovota FA taurė ir pirma P.Guardiolai, kuris su komanda buvo laimėjęs penkis kitus trofėjus nuo tada, kai 2016 metais atvyko dirbti į Angliją.